Hmm, je to tak, teď jsem projel svůj archiv a opravdu to asi sedí jen na první modely 2003. No nic, asi to pošlu zpátky do Německa, jsou celkem ochotný a nabízej vrátit zpět peníze. Jen jsem myslel že by to mohl někdo z fandů SV chtít, protože to vypadá fakt exkluzivně a dílenský zpracování je za jedna.
Cena byla taková jak jsem koupil http://viewitem.eim.ebay.cz/Seitenteile ... 77145/item ale zpracování bylo opravdu excelentní. No nic, už je to jedno protože jsem to poslal zpátky (solidní firma, peníze už mám zpět na účtě)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků
Můžete zakládat nová témata v tomto fóru Můžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru