Home SV Forum Vše ostatní Racing / Okruhové ježdění Koš Posledni letosni SV sosnova 5.10. 13-15:00 - FOTKY + VIDEA
Právě je pát 29. bře 2024 8:49:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 12:02:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. črc 2009 1:48:45
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha 5
shark píše:
Honzi píše:
...nebo kdyby nekdo vedel o nejaky jizde letos jeste, dejte vedet :)

chces si pres zimu hrat s puzzle jo? :D

tss, prej puzzle... :-D akorat novou brzdu a stupacky po vcerejsku by bodly...asi musim min klopit nebo ja nevim co delam spatne... ja se Mostu nebojim, tak co, bude nejakej jeste letos ? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 12:27:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. pro 2007 13:44:27
Příspěvky: 37
Bydliště: Liberec- Frýdlant a kousek
ja to ani jako crash neberu, hold vic ambici nez snesla moje predni guma :roll: ale tak nejak se s nejakym sklouznutim pocita ne? hlavne se dycky bojim aby nekdo nekoho nevzal sebou, zdáár :thumbsup: ps:jeste jednou dik Sharkovi za provizorni radicku ;) budu shanet nejaky gumovy packy asi... :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 12:33:44 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
ridermaty píše:
ja to ani jako crash neberu, hold vic ambici nez snesla moje predni guma :roll: ale tak nejak se s nejakym sklouznutim pocita ne? hlavne se dycky bojim aby nekdo nekoho nevzal sebou, zdáár :thumbsup: ps:jeste jednou dik Sharkovi za provizorni radicku ;) budu shanet nejaky gumovy packy asi... :D

:D padak misto radicky
super reseni

zkus tohle
http://www.yacomi.cz/radici-packa-p-4749.html
je to ohejbaci konec, jak to funguje pri padu zatim nevim

i kdyz to tvoje provrtas das tam sroub a mas to jako novy

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 12:48:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Honzi píše:
shark píše:
Honzi píše:
...nebo kdyby nekdo vedel o nejaky jizde letos jeste, dejte vedet :)

chces si pres zimu hrat s puzzle jo? :D

tss, prej puzzle... :-D akorat novou brzdu a stupacky po vcerejsku by bodly...asi musim min klopit nebo ja nevim co delam spatne... ja se Mostu nebojim, tak co, bude nejakej jeste letos ? :)



Sosnová je past... už jednou sem si tam urazil řadičku a včera sem si jí zase ohnul a stupačky a boty se tam brousí hrozně...
trochu pomůže tohle:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SV650-Bl ... ccessories
ale taky to neni samospasitelný....
Jinak most je OK, tam se brousí jenom kolena - teda zatim :D : motosmileV :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 14:09:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 10. zář 2008 21:46:06
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 3
Bylo to super a mam i třásně :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 14:39:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Bendas> boty schov blíž do motorky a na špičky na stupačky a potom budeš brousit už jen kolenama a max. stupačkama ;)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 16:23:16 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
PRIDANY zabalene baliky fotek v raru
vzdy na 1 pozici v danym albu

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 17:24:22 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
pridano video

mateli dalsi jine kontaktujte me, reknu vam jak mi je poslat k uverejneni

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 20:20:44 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Shorty píše:
Bendas> boty schov blíž do motorky a na špičky na stupačky a potom budeš brousit už jen kolenama a max. stupačkama ;)

to by ses ale divil, jak jsou ty slidery na botě užitečný... nejsou tam jen jako ochrana, mají stejný účel jako kolenní slider a občas si s ním štrejchnout znamená přísun dalšího infa pro jezdce o vlastní pozici (a stroje pochopitelně)... Smržák nám toto říkal v Brně a funguje to ;) (ale popravdě ještě jsem si nezvyk a trochu mě to znervózňuje furt)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 20:45:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. črc 2009 1:48:45
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha 5
Bendas píše:

Sosnová je past... už jednou sem si tam urazil řadičku a včera sem si jí zase ohnul a stupačky a boty se tam brousí hrozně...
trochu pomůže tohle:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SV650-Bl ... ccessories
ale taky to neni samospasitelný....
Jinak most je OK, tam se brousí jenom kolena - teda zatim :D : motosmileV :


heheee, to vypada dobre...mas to ? mam v praci sikovny kluky na dilne, urcite by to zvladli okopcit z lecjakyho materialu, tak kdyby mel nekdo dalsi zajem... ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 21:12:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Nejt píše:
to by ses ale divil, jak jsou ty slidery na botě užitečný... nejsou tam jen jako ochrana, mají stejný účel jako kolenní slider a občas si s ním štrejchnout znamená přísun dalšího infa pro jezdce o vlastní pozici (a stroje pochopitelně)... Smržák nám toto říkal v Brně a funguje to ;) (ale popravdě ještě jsem si nezvyk a trochu mě to znervózňuje furt)

Tak jako pro profíky už to asi nějakej přínos má a potom když má tu čapu zatáhlou a dře, tak z toho vyvodí důsledky....
Ale pro obyčejný mrdaly, kteří ju prostě nezatáhnou a brousí s ní každou zatáčku to má nulovou informaci.
Já jsem botou štrejchl párkrát ze začátku, než jsem se ji naučil schovávat... Ale vše asi přijde s rychlostí a třeba u tebe bych už řekl, že můžeš štrejchnout botou, ikdyž ji budeš mít schovanou ;)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 21:28:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Shorty: Ty boty mě fakt už víc schovat nejdou... Mam je na špičkách, a podrážkama nalepený jakoby k rámu a stejně se brousej a brousej a brousej... Hold chudáček SV neni už na takový skopičiny... dře i stojanem :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 22:03:10 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
shark píše:
pridano video

mateli dalsi jine kontaktujte me, reknu vam jak mi je poslat k uverejneni


mě to video nejde přehrát, mám firefox...

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 22:49:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Honzi píše:
Bendas píše:

Sosnová je past... už jednou sem si tam urazil řadičku a včera sem si jí zase ohnul a stupačky a boty se tam brousí hrozně...
trochu pomůže tohle:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SV650-Bl ... ccessories
ale taky to neni samospasitelný....
Jinak most je OK, tam se brousí jenom kolena - teda zatim :D : motosmileV :


heheee, to vypada dobre...mas to ? mam v praci sikovny kluky na dilne, urcite by to zvladli okopcit z lecjakyho materialu, tak kdyby mel nekdo dalsi zajem... ?


Přesně to sem měl v plánu udělat přez zimu, ale jestli na to máš lidi, tak ti to klidně po sezóně pučim, ať nám jich pár vyšvyhnou a nebudu se s timu muset srát :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 23:41:35 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Bendas píše:
Shorty: Ty boty mě fakt už víc schovat nejdou... Mam je na špičkách, a podrážkama nalepený jakoby k rámu a stejně se brousej a brousej a brousej... Hold chudáček SV neni už na takový skopičiny... dře i stojanem :D

Jo SV na to není, po poslením brně co sem sním absolvoval, sem měl kus stojanu ubroušenýho, zadní brzdu štrejchlou, slider na laufu, hlásiče sem ubrousil na stupkách úplně... prostě ta mašina si ty náklony nedává... zadní kolo strácelo adhezy a smrdělo to rypákem...
Když bych SVo neprodal, tak už bych tam měl taky ten mezikus co by zvedal stupky, ale zase na druhou stranu, nevím jestli by to daly ty úzký pryže vzadu, nehledě na to, že určitě velký procento zvás jezdí i na okruhu 120/60, která se dostane na hranu i v provozu jak nic a na dromu je nedostačující. V brně šla na hranu i 120/70 - SV 650S K2...

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 7:41:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Jimbo píše:
Bendas píše:
Shorty: Ty boty mě fakt už víc schovat nejdou... Mam je na špičkách, a podrážkama nalepený jakoby k rámu a stejně se brousej a brousej a brousej... Hold chudáček SV neni už na takový skopičiny... dře i stojanem :D

Jo SV na to není, po poslením brně co sem sním absolvoval, sem měl kus stojanu ubroušenýho, zadní brzdu štrejchlou, slider na laufu, hlásiče sem ubrousil na stupkách úplně... prostě ta mašina si ty náklony nedává... zadní kolo strácelo adhezy a smrdělo to rypákem...
Když bych SVo neprodal, tak už bych tam měl taky ten mezikus co by zvedal stupky, ale zase na druhou stranu, nevím jestli by to daly ty úzký pryže vzadu, nehledě na to, že určitě velký procento zvás jezdí i na okruhu 120/60, která se dostane na hranu i v provozu jak nic a na dromu je nedostačující. V brně šla na hranu i 120/70 - SV 650S K2...


Njn, ale tak je to hlavně motorka na zablbnutí a těžko od ní čekat, že bude podávat výkony jako nějáká sportovní silnice, ikdyž je to škoda, protože mam pocit, že modely 03+ s tim drhnutim takový problémy nemaj... Ale dokud člověk tu a tam štrejchne stojánkem, tak je to OK, až s ní jednou štrejchnu pana-orel-pana-orel tak budu asi plakat víc :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 8:10:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. črc 2009 1:48:45
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha 5
Bendas: jj, urcite by se to nejak poresilo, hlavne mit z ceho to okopcit ;-)

to @łł: http://www.youtube.com/watch?v=CVzUZezR-jQ sestrih moji jizdy :) PS: konstruktivni kritika vitana...ale berte ohledy, byl jsem na okruhu prvne

: motosmileV :

PS: Praha, dnes ...je krasne...budu mit batoha, prida se nekdo odpo? cca pul pata kdekoliv


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 10:34:12 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Bendas píše:
ikdyž je to škoda, protože mam pocit, že modely 03+ s tim drhnutim takový problémy nemaj... Ale dokud člověk tu a tam štrejchne stojánkem, tak je to OK, až s ní jednou štrejchnu pana-orel-pana-orel tak budu asi plakat víc :D

K3+ mají stupačky vejš no...

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 20:54:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Honzi píše:

to @łł: http://www.youtube.com/watch?v=CVzUZezR-jQ sestrih moji jizdy :) PS: konstruktivni kritika vitana...ale berte ohledy, byl jsem na okruhu prvne



Určitě tu je spousta lidí, co by ti to řekla fundovanějc a líp, ale když se na to kouknu já, tak mě příjde, že se úplně špatně vykláníš. Nakloníš motorku a vykláníš se tělem jakoby nad ní (neumim to moc dobře popsat). Tělo by mělo bejt jakoby v ose s motorkuo, nebo trochu vedle ní směrem dovnitř do zatáčky (blíž k asfalutu), ty to tělo cpeš jakoby dál od asfaltu. Hlava by měla zůstat kolmo k horizontu a koukat tam kam jedeš (jinak prej spadneš - alespoň dle lidí co jezděj slušně CECky).

Pak napiš čas z mostu, sem zvědavej, jestli sem byl rychlejší - protože mladá mě tam nadělila asi 3 vteřiny :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 22:37:20 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
Bendas píše:
Honzi píše:

to @łł: http://www.youtube.com/watch?v=CVzUZezR-jQ sestrih moji jizdy :) PS: konstruktivni kritika vitana...ale berte ohledy, byl jsem na okruhu prvne



Určitě tu je spousta lidí, co by ti to řekla fundovanějc a líp, ale když se na to kouknu já, tak mě příjde, že se úplně špatně vykláníš. Nakloníš motorku a vykláníš se tělem jakoby nad ní (neumim to moc dobře popsat). Tělo by mělo bejt jakoby v ose s motorkuo, nebo trochu vedle ní směrem dovnitř do zatáčky (blíž k asfalutu), ty to tělo cpeš jakoby dál od asfaltu. Hlava by měla zůstat kolmo k horizontu a koukat tam kam jedeš (jinak prej spadneš - alespoň dle lidí co jezděj slušně CECky).

Pak napiš čas z mostu, sem zvědavej, jestli sem byl rychlejší - protože mladá mě tam nadělila asi 3 vteřiny :D


... taky mi to tak připadalo s tím vykláněním (podobně se vyhýbám na poslední chvíli kanálům a ďourám). Možná bys tím stojanem nedrhnul tak brzo kdybys „vylezl z mašiny“ dovnitř zatáčky. Ale možná mi to jen tak připadá z těch záběrů - dost to zkresluje. Navíc už teda nejsem extra střelec bojím se dalších zlomenin - stačilo. Normálně bych se na okruh bál, že se s někým srazím :grin:

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz