Právě je pát 29. bře 2024 8:47:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 20:41:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Tak uz jsem si zajel svoje prvni letosni zavody.Bylo to s Da racing v Moste.Agentura opet nezklamala,Peter to mel dobre nachystany a ucast byla taky pekna a rekl bych ze konkurence na spicce byla dost vyrovnana.V sestkach tam lital Mrtvola a Dejw z Free-moto a v litrech tam dost bojoval Vlastik,Ermolenko(750) a Prasous.Jinak teda sem byl na oba dva dny,vyslo to nejak kolem 7litru,coz je super a levnejs to nesezenete.Su doted dluznikem Dejvovi z free-mota pac me cestou do Mostu vzal a zaroven sem spal v jeho dodavce a vyuzival jeho topeni jinak bych tam asi zmrzl:-) Pocasi nam celkem vyslo na to ze to byl jeste duben,teda v ramci moznosti.Teplota pres den byla tak maximalne neco pres 10C,takze zadna idealka to nebyla,ale muzu rict ze gumy drzely dobre-bez nahrivaku ani rana teda.A co me nejvic prekvapilo tak sem si tam zlepsil cas o 2s.Ted tam mam 1:54.Za coz teda asi vdecim tem prevodum.

Takze mala recenze retezovky:
Na zacatek se celkem vytahuje,ale to je asi normalni kdyz ji clovek dava na dromu hned naprdel.Taky sem se zdesil co mi to tece z motorky(vnitrna strana laminatu uplne zasrana)pak jsem zjistil ze to byl dodatecny zbytek maziva co ulpel na retezu.Z prevodu jsem mel trochu obavy(-1,+3)ale ukazalo se ze zbytecne,vubec se to nejak extremne nestavi,takze v pohode a dokonce muzu rict ze mi to v Moste i celkem vychazi.Na cilovce vytocena sestka takze parada a i v technicke pasazi neni zadnej kvalt dlouhej nebo kratkej.Samozrejme az tam budu jezdit jiny casy tak to bude zas jiny.

Co se tyce padu tak prvni den byl relativne v cajku,nic velkyho,jen nejaky mali zkouznuti(vcetne Petera kdyz nechal "sklouznout" BMW S1000RR,nastesti v retarderu,takze nic velkyho.Trosku horsi to bylo druhej den.kdy dva borci jeli dokonce do nemocnice-jeden byl LosKarlos,ale uz je v cajku a dorazi do Brna.V zavodu 600 se tam vytlacily 3bajky,ale nevidel sme to pac sme chystal svuj bajk.
Co se tyce primo zavodu tak sem startoval z 16.fleku a dojel 12.Musim se naucit startovat!!!!Dva borce sem tam predjel,ale jeden mi to dal na cilovce zpatky,pac byl nakej rychlejsi.A druhej mi to vratil v technicky kdy mi opet zacla odchazet brzda.Pak jsem ho chtel dohnat a v doliku sem sel brzo na plyn a zadek mi tam pekne ujel na vyjezdu uz sem myslel ze se prolitnu.ale dobry,holt jeste byla zima.
Zklamani z teto dvoudeni akce je z techniky-ta seriova brzdova pumpa je nahovno a musi z domu,takze momentalne hledam pumpu z R6,R1 04 a vys.Nevite o necem?nevite nejakej shop kde maj veci z bouracek?

Jinak su rad ze sem tam poznal zase spoustu novych lidi(mrtvola+mechanik,Dejv free-moto,Prasous atd) a hlavne Lekousovi historky,to by ste se posrali dyz to vypravi.Ve stane tak 15 lidi a vsichni totalne vysmati bolest bricha,no parada.

Takze ted nasetrit zas nejaky haky,vymenit pumpu a hura na dalsi akci.


Přílohy:
Poznámka: Strejda Leko tam zajizdel veterana,neuveritelny!!!
DSC05310.JPG
DSC05310.JPG [ 74.91 KiB | Zobrazeno 3516 krát ]
DSC05312.JPG
DSC05312.JPG [ 49.7 KiB | Zobrazeno 3540 krát ]

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5
{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 23:27:01 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Kurňa pěkný ewans :thumbsup: 1:54 tož to už je pěkné :) A zážitky a zkušennosti k nezaplacení...

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 11:22:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
paráda, čas pěknej :good: Já mám teď natržený vazy v koleně, takže mám padla tak na 2 měsíce :banghead: Takže do Mostu v červnu nepojedu :cray: Snad si to vynahradím o prázdninách.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 11:32:40 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
ewans - já bych teda řek, že počasí druhej den moc supr nebylo... pominu-li déšť a kroupy tak teplota 8°C druhej den fakt nic moc :blackeye: ta teplota bude taky nejspíš důvod LosKarlosova pádu! Jinak teda se mi zdálo že se jezdilo celkem na úrovni a i přesto, že časy nemáš špatný tak je docela hustý že to v závodu stačilo jen na chvost startovního pole... a tos měl řádně odlehčenou motorku díky přesnýmu výpočtu množství paliva na závod, viď?! :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 20:53:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Jindra píše:
ewans - já bych teda řek, že počasí druhej den moc supr nebylo... pominu-li déšť a kroupy tak teplota 8°C druhej den fakt nic moc :blackeye: ta teplota bude taky nejspíš důvod LosKarlosova pádu! Jinak teda se mi zdálo že se jezdilo celkem na úrovni a i přesto, že časy nemáš špatný tak je docela hustý že to v závodu stačilo jen na chvost startovního pole... a tos měl řádně odlehčenou motorku díky přesnýmu výpočtu množství paliva na závod, viď?! :lol:

Jo palivo bylo vypocitany az moc:-D nemel sme teplomer tak nevim kolik bylo stupnu,ale jak sem psla tak mi to na vyjezdu z doliku taky ujelo,ale v ramci moznosti to bylo pekny.A konkurence byla vysoka,kluci tam jezdili 1:47...musim tam potrenovat nebo to zacit sabotovat u konkurentu.Uz si koupil karlos poradny kurtny?:-D

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 21:56:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Making progress... 1:54 už je fajn, ale 1:50 je lepší, ne? :). Je to taková hranice jako 2:20 v Brně. Ale evidentně na to máš úplně bez problémů a je to jen otázka příležitosti za lepších podmínek (počasí a tak). Tak se těším, až se budem navzájem nahánět! :thumbsup:

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 22:01:10 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
ještě mě upřesni čas, gumy, jestli závod nebo trening a datum.... updatuju tabulku a můžem to letos otevřít

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 22:13:19 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
ewans píše:
Jo palivo bylo vypocitany az moc:-D nemel sme teplomer tak nevim kolik bylo stupnu,ale jak sem psla tak mi to na vyjezdu z doliku taky ujelo,ale v ramci moznosti to bylo pekny.A konkurence byla vysoka,kluci tam jezdili 1:47...musim tam potrenovat nebo to zacit sabotovat u konkurentu.Uz si koupil karlos poradny kurtny?:-D


no hele karlos možná koupí multivana a kurtny tam nějaký vysomroval tak uš by snad mohl bejt vybavenej! :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: stř 28. dub 2010 18:43:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Nejt píše:
ještě mě upřesni čas, gumy, jestli závod nebo trening a datum.... updatuju tabulku a můžem to letos otevřít

Cas?1:54.0 trandak nebo chces datum?21.4.2010 vpredu SC2 vzaduKR108 trening

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: stř 28. dub 2010 18:44:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Jindra píše:
ewans píše:
Jo palivo bylo vypocitany az moc:-D nemel sme teplomer tak nevim kolik bylo stupnu,ale jak sem psla tak mi to na vyjezdu z doliku taky ujelo,ale v ramci moznosti to bylo pekny.A konkurence byla vysoka,kluci tam jezdili 1:47...musim tam potrenovat nebo to zacit sabotovat u konkurentu.Uz si koupil karlos poradny kurtny?:-D


no hele karlos možná koupí multivana a kurtny tam nějaký vysomroval tak uš by snad mohl bejt vybavenej! :thumbsup:

Tak Karlos bude tak silne motorizovanej jo?Tak at tam da tazny a na slovac muzem jet spolu,vezmete me cestou :thumbsup: : motosmileV :

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: ned 09. kvě 2010 19:28:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Tak uz mam i nejake fotky ze zavodu http://ewans.rajce.idnes.cz/Most_v_dubnu/#album

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letos poprve
Nový příspěvekNapsal: ned 09. kvě 2010 19:59:57 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Kua z tebe je nacisto zavodnik :good:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz