Právě je čtv 28. bře 2024 19:27:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: stř 02. čer 2010 17:10:21 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Ewans - jasny klidně mužem někdy pokecat. Jinak počasí ti vyšlo parádně, časy taky, seš dobrej :good: Já sem měl nějlepší 2:46 na té vodě.
Ty grypy bych taky rád pořešil do mostu, co se teďka učím sedět podle rad co sem tam pochytil, tak to je bez nich o držku při velkých náklonech, by mně ujela noha a dal bych si na rypák....
Ten traťák to je síla no, oni vůbec sou na to okruhu asi dementi, jestli ste viděl jak se tam rozstřelil na závodu lamborghini ten borec, a jak se chovali hasiči. Chcou za to doprdele tolik peněz a zázemí stojí za hovno !
Kawa, nemáš zač ;)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: stř 02. čer 2010 18:36:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
jimbo> nic proti tobě, ale o té nehodě lamba jsem četl rozsáhlou diskuzi na m.cz, kde se k tomu vyjadřovalo spousta hasičů profesionálních i amatérů. No a po spoustě napsaných vzkazů od normálních lidí, kteří tomu tak nerozumí a odsoudili to byl závěr rozumný a takový, že se zachovali opravdu dobře. Je spousta videíí z více stran, kde to jde vidět, jak začne jeden hasit motor a druhej prostor kolem pilota. Byla tam velká diskuze, že to nemohli stříkat na něho, páč by ho asi zabili kvůli technologiím, které hasící přístroje teď používájí. Docela jsem si tam o tom přečetl a udělal obrázek. Takže resumé - mince má dvě strany a je potřeba vědět všechny fakta ;)
Každopádně tam psali o mezerách jednotky hasičů na okruhů, ale to by musela Ulmanová pustit prachy. V rámci toho, co tam měli se prostě zachovali dobře a i FIM tento zákrok ohodnotil jako dobrý.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: stř 02. čer 2010 19:55:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
No na ten zásah hasičů mám také svůj názor, ale u traťáků je to víceméně jasné. Stačí třeba nakouknout na místní kabelovku, kde běží inzeráty na brigádu na okruhu – určené pro důchodce a studenty... To myslím, že mluví za vše. Nevím jak to mají s nějakým školením atd., ale jak se tam šetří na všem, tak si myslím, že to nějaká sláva nebude.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: stř 02. čer 2010 22:44:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Pád jsem viděl dobře celej, zrovna jsem přicházel od brány, takže přes plot prakticky nejblíž, jak to jenom šlo a nebylo to vůbec hezký, doteď ale nevím, jestli chytl normál prokluz, kterej ho dostal zadkem mimo trať, nebo ho to prostě vyneslo mimo obrubník a až tam ustřelilo, bo na hasana už byla machna docela narovnaná. Ale prý jel jak hovado na to, že měl studený gumy (1. kolo), ale kdo by nejel, kdyby se snažil nahánět Peška :). Jinak traťákovi bych šel nafackovat hnedka, jak by mě pustili z nemocnice a já viděl to video...

Ewans čas dobrej, ale popravdě už jsem tam čekal kurva pod 20 :)... jsem ti měřil kola a furt nic a nic, tak jsem nad tebou mávl rukou a šel radši do prdele :grin:
... jinak borci na čele jezdili kolem 2:13, což není žádnej hardcore, ale ani to není vůbec pomalý, takže mě víc než mrzelo, že jsem si nemohl zajet na akci, kde jsem si myslel, že letos budu, i kdyby padaly trakaře. Tyhle akce prostě parádně plní mezeru mezi profi-závody a mrdal-cupy.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. čer 2010 15:55:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Nejt-Tech 20 dam,ale byl sem v Brne letos poprve a na par mistech nejak nevim jak to najet,takze priste az budu mit 2denni akci tak si vezmu i instruktora a pod 20 dam nabeton....kazdopadne v sprnu mam zaplacenou okruhovou skolu Eibys,takze nejpozdeji tam to dam :thumbsup: Citim tam rezervy,ale nevim jak na ne...

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. čer 2010 16:43:37 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
kua co já bych dal za 20, vlastně co bych dal za to vedět kolik vůbec mám :grin: potažmo měl bych, když by třeba někdy nepršelo :scratch:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. čer 2010 17:34:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Ewans - jestli máš problém se stopou, tak sjížděj videa ze závodů, kvalifikace SBK apod. Pak existuje i několik článků "jak jezdit Brno" apod. Všechno jsem to tu loni vyhazoval na forum. Osobně jsem si to naklikával nesčetněkrát, jel pasáž po pasáži, dokud jsem si to nenacpal do hlavy a funguje to špicově... kde začít brzdit, kde zatáčku vykroužit a kde se nechat/nenechat vynést, kdy to tam vlastně naklopit, od kdy přidávat a vzdalovat se od vnitřku zatáčky atd. atd. Zbytek už je jen o plynulosti a bejt uvolněnej a hlavně o tom, jak moc velkej magor seš (pokud je v oukeju technika). Jakmile si ty základy zažiješ, tak porychlíš, a hnedka se objeví další rezervy a tak dál až na 2:10... víc ty naše mrdky s ojetýma gumama moc vyždímat nejdou :).
Při posledním závodě na PMC za mnou vlála kombinéza, tavila se mi bota od prodřenýho svodu, takže na každý rovince jsem musel vystrkovat a ochlazovat nohu a i machna kvůli tomu svodu táhla citelně míň. Měl jsem spálenou ruku od prodřený rukavice, před závodem pouze dva treninky, z toho první ráno onen crash a druhý odpoledne těsně před závodem po opravě machny, kdy mi dokonce upadl zbytek stupačky. Ze stresu, slunce a vedra, nejezení a nepití mě bylo během závodu regulérně na blití a po 3. kole jsem zcela vážně uvažoval, že zajedu do boxů, bo jsem prostě hrozně ztrácel koncentraci a furt přebržďoval a smrdělo to průserem. Hned po závodě jsem si dal dva škopky a tu šavlu vážně hodil :)... Během tohoto závodu na 9 kol jsem jel asi 3 kola za 2:15. Ne, že bych tu chtěl dělat ramena, ale snažím se říct, že během závodu jsem myslel snad na všechno jen ne na závod a stejně to šlo... bo už to je prostě zažitý, takže s prstem v nose a cítím stejný rezervy, jako ty při 2:20.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. čer 2010 19:06:02 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Nejte na most nějaký vylepšováky nemáš? budu tam jezdit po 1. Ď

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. čer 2010 21:32:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Tak mluvil jsem spíš obecně o principech zrychlování, který u mě zafungovaly... bejt tebou, tak si Most pořádně naklikám opět na videjích, koukat střídavě na mapku okruhu a na video, jak to borci projíždí. Ale musí to být pan jezdec a ne video z onboard mrdal-cupu ;). A opět na eagleracing apod. lze nalézt návod "jak jezdit Most"..
Že seš to ty, tady máš jeden typ na dobrý onboard... http://www.naokruh.cz/clanky/mokry-den-s-michalem-fillou-v-moste/.

Jinak v Mostě se zrychluje docela dobře, o hodně rychleji než v Brně, kde to jde od určitý chvíle prostě těžko, a to navzdory tomu, že je Most mnohem techničtější trať. Na čas pod 1:50 mě stačily první dvě životní rundy, na 1:47 (což je ale jinak hovno) další tři a závod. A šlo by to jó dolů... za celou dobu jsem neměl jedinou krizovku, za kterou bych si mohl sám a pořád jsem měl problém správně trefit nájezd na cílovku, kde se dá ztratit i vteřina... vždycky mě to vynášelo mimo obrubník a v nejkritičtější chvíli jsem musel ubrat, což je fatál. Navíc je tam ve stopě dost zpičený zvlnění a vždycky mě dost brutálně ustřelil předek, z čehož jsem měl už pak hrůzu, bo to bylo furt...
Dále je dobrý mít v kondici brzdy a posouvat prdel hodně dozadu, bo jsou tam brutální brzdný momenty, tak ať machna zůstane stabilní. A opatrnost v táhlé levé pod boxama!!! Litry tam musí velmi šetrně na plyn, pravidelně se v tom místě dějou nejhorší crashe (hasany v rychlostech nad 200) a letos tam byl dokonce i smrťák. Jelikož v zatáčce řadím z trojky na pět, řešil jsem to vytočením trojky na max a pak rovnou kopl až pětku, ať si tolik nemusím hlídat plyn a můžu tam prostě sázet plnej. I to mě určitě zpomalilo, ale je dost odstrašujících případů a svou motorku mám rád (a sebe vlastně asi taky)...

Kurva to sou zas romány... prostě jak říkám, naklikat trať dopředu, jít do hardcore skupiny a není co řešit :).

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: pát 04. čer 2010 10:48:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
:mrgreen:
já můžu čumět na co chcu....stejně se tam pak mrdám jak kača v čepcu.... :rotfl: :rotfl:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: pát 04. čer 2010 14:02:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
Kawa píše:
:mrgreen:
já můžu čumět na co chcu....stejně se tam pak mrdám jak kača v čepcu.... :rotfl: :rotfl:


:D :D :D
asi tak
vacsinou som rad, ked trafim do ciela

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: pát 04. čer 2010 15:44:47 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Díkec za rady, eagelracing určo projedu ještě párkrát, video taktéž. snad mně něco z toho utkví v palici... kua já se těším :clapping:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: pát 04. čer 2010 19:28:50 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 01. kvě 2009 19:55:26
Příspěvky: 78
Kluci ja misto Stompgripu nebo tech gripu na snowboard zkusim normalni mikroporezni 2mm pryz.
Protiskluzova podlozka na palubovku funguje, ale za chvili je sedrena, ta pryz snad vydrzi.
Nevyhovujou mi ty stompiky :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: pát 04. čer 2010 21:32:54 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Taky mě něco takovýho napadlo, tak sem zatim do těch snowboardovejch nešel, ona taky cena bude jinde. Musím se zaket mrknout do nějaké pryžárny :grin:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Okruh koncem mesice 26+27.5
Nový příspěvekNapsal: sob 05. čer 2010 16:44:54 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Chlapi tak sem si udělal doraz na kule, abych seděl víc vzadu a problém s gripem je prozatím vyřešen, bo se budu zapírat o nádrž minimálně, spíš o ten doraz na koule :)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz