Právě je čtv 28. bře 2024 16:16:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 19:42:27 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Canichon píše:
Tak Kachna se s Kačerem taky proletěla. Sice opatrně, pomalu, ale jsem nadšená, bo se nám to moc líbilo. A jsem šťastná, protože jsme to ustáli bez pomuchlanýho peří. A k tomu včerejší povedený večer s klukama, nic víc jsem si nemohla přát!!! :good:
Díky, chlapi :good:

Koukal sem na fb ze tam mas z toho fotky,pekny pekny

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 19:53:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Su rad ze vam to vyslo borci,sem si rikal ze je paradni pocasi a ze se vam musi suprove jezdit.Skoda ze sem nemohl,trochu me mrzi ze sme se na dromu jeste nesvezli spolu.A kdybych jel mozna bych mel i nejakej poharek:-)Hlavne ze vam neprselo a uzili ste si to oproti tomu Brnu.

Jinak premyslim koncem cervna 2 dny s DA v Moste.Ale zase problem s odvozem..Kawo nejel bys?

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 22:11:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
ewans> já od toho konce června, resp. začátku července už bych měl být taky free, takže bysme se potom domluvili. V tu dobu jede taky actionbike v Brně, takže přemejšlím i o tomhle. Teď jsou pro mě ale přednější státnice, takže to budu řešit asi až potom.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 22:15:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Tak,pokusím se o malý report z téměř 3 denní akce.
Start akce - neděle 6.6.....13:00 odjíždím z domu,valím do hokny pro dodávku,pak pro Jimba,naložit mašinu,vercajk...atd.Pak zpět ke mně do hokny - vyložit vše ven,natlačit moji mašin,pak Jimbovu,naskládat ten milion věcí....hokny jak sfiň,vedro,chcal ze mě pot.Po sprše v cca 16:15 odlet z hokny(Brno - Lesná).Předpokládáný čas doletu nach Most byl cca 19:30.
Cesta utíkala v poho,Master se dá celkem solidně hnát i naloženej. Cca 26 km před vyjebaným hlavním městem přišel umfal - kolona.CCA HODINU jsme popojížděli ke sjezdu na Benešov,kde jsem to vzal na starou - bohužel nebyli jsme sami,tak jsme si zas postáli v koloně.V Jesenici na Zbraslav a už se zas mazalo,vyprdlo nás to za Baranďákem,viď...a urrááá nach Most.Po cestě benzinka,naplnit kanystry.....21:15 jsem zaparkoval hviezdolet v boxech Mosteckého dromu.
Cigáro škopek....a vše vyvalit ven,postavit pártystan.....atd...hafec hokny.Zmákli jsme registraci,technickou.
Až bylo tak nějak vše OK,poseděli jsme ještě s Bullem u škopku a nějakého motovidea.Chnět jsme šli v 01:30.
V pondělí budíček v 7:30,mokro,bo v noci chcalo.Ale vylezlo oskar,začalo to osychat.
Potřebovali jsme přezout(měli jsme oba dva nazutý mokrý slicky z Brna).Bohužel páni přezouvači večír kalili taky a nějak nestíhali.Neměli vybalenou přezouvačku.No po přezutí a nasazení kol na mašinu jsme měli už 7 minut jezdit.Já se rozhodl tuto rundu vynechat,bo než bych se převlíkl....atd,obkroužil bych 2 kola,na studencýh slickách(pravda,dříve jsem to neřešil,ale teď by mě kurwa sralo si ustlat na studených gumách,když mám nahřívaky....).Jimbo to taky vzdal,z podobných důvodů.
Na další naši rundu už jsme byli připraveni.Jezdilo se suprově.Vzhledem k magorm létajícím daleko rychleji,než já mě ani moc nezajímal výsledek kvaldy.Během poledni pauzy jsemnavštívil mr. Halbicha pokecat si o mých věčně vadnoucích brzdách(za 2 dny jsem 5x odvzdušňoval,aby to vůbec brzdilo) a nechal jsem si v rámci mezí SV poladit podvozek - zdarma.
Mašiny byly připraveny na závod,já si užíval pausy,Jimbo se šel mrknout,odkud starujeme.Na parkovišti šrumec - chystal se 1. závod(my měli jet 2. dle ranní rozpravy)...já v klídku cigárko....Najednu dovalí Jimbo a huláká - chystej se pičo,za 5 minut valíš na start,oni tě dali do 1. závodu....málem jsem se posral....rychlo se začal oblíkat a hurá na start.Ráno nám řekli:1. závod - 6ti kila,naked.2. závod - litry.No,nenapadlo mě,že SV 1000S je naked,stejně jako 6 Bandaska....Nicméně jsem open pit stihl,na roštu jsem byl někde v 6. řadě. Start jsem lasicky projebal,závod taky nic moc - skončil jsem 2. od konce :mrgreen: Užil jsem si to,ale na magory a 4V jsem nestačil.
Během dopo jsme se potkali s Kebim,Justinou.Odpo dorazila bandička z Práglu - sting,shark,keyman a k večeru trefila i Canichon. To už jsme grilovali,popíjeli.Mezitím ještě jsme stihli stingovi dát moje slicky - na gumách co přijel by si rozbil držku.No,chrnět jsem šel ve 2:00 ráno...
Ráno opět v 7:30 vstávačka,snídaně,rozprava....a hurá na jízdy.Byly rozděleny skupiny na 2V x 4V.Ježdění super,ikdyž občas se tam někdo motal jak huvno pod splavem. 3x 20 min,nejlepší čas se bral na postavení na rošt.
Mno,bohužel během dopo upadl kufor....sting zajel super čas,pozávodil mě jak prd....potřeboval bych ten jeho mozek...
Do závodu(byly 2 - jeli jsme Novice Cup) jsem šel z 5. místa,Jimbo ze 4.Závod byl společně pro 4V a 2V.
Start nebyl z mého podání nic moc,ale na brzdy jsem šel do 1. točky na 2. flek.Super....Snažil jsem se 2 kola držet 1. - ale to RSV bylo rychlejší.Vzdal jsem to,jel jsem o něco volněji a čekal,kdy začne někdo zobat z 3. fleku,
Přišlo to 2 kola před koncem....pravá pod boxama(nájezd na cílovku) - tam mně to furt nejde se najednou vedle mě objevil autobus - BMW R1150 - cestovní prasopes...pustil mně to tam jak prd náchapal jsem,nechápu doteď.Na cílovce jsem ho dal cca 100m ořed cílovou čárou.Poslední kolo přede mnou,jel jsem co to šlo....a zas - pod boxama mně to tam pustil znovu.Na cílovce jsem ho dal a velmi těsně jsem dojel na 2. místě.Pilot na BMW má můj obdiv.
Radost z 2. místa - sice v pomalejší skupině - ale fakt radost.Jimbo dojel celej,na 4. fleku,splnil si cíl s časem.
Začali jsme pomalu balit.Posunuli vyhlášení vítězú o nějakou hodinu dříve.Poprvé(snad ne naposled) jsem si stoupl na stupínek,dostal pohár a šáňo.S borcama na stupínku jsme se zlili šáněm od hlavy k patě,vlítlo mně to do očí - taky zážitek.
No,pak už balení,odjezd dom.Zase ke mně do hokny,vyložit JImba....do betle jsem lezl 00.30 unavenej jako prase,ale moc,moc spokojenej.

Mno,porovnání DA x BC x Mototravel - pro mě rozhodně BC.....večer škopek,klobásky,maso.
Ráno koblihy,nealko škopek přes den,zase klobásky,maso....
Ale hlavně - na DA přezutí pneu 300,-.....na BC zdarma.
Co bych změnil - závody rozdělit podle časů,ne podle kubatur(po vzoru Dvouválu).

Závěrem:
Byla to naprostá bomba.Snad vyjde za cca metr Slovakiaring.
SV vydželo,jen mě serou brzdy.A čím dál tím víc po temto zážitku zvažuju SV prodat a pořídit machnu na drom.


Omlouvám se,že je to tak dlouhé,ale chtěl jsem,aby všichni věděli,co to znamená 2 dy na dromu - a to jsem milion pičovin určo zapomněl a některé vynechal.... :mrgreen:

Pár fotek:
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_ ... &g2_page=2

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 23:18:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. bře 2008 17:56:21
Příspěvky: 449
ten magor s bmw byl fakt hustej kdyz koukam na foto ze sosnovy tak taky valel pekne :mrgreen:


Přílohy:
148125.jpg
148125.jpg [ 87.63 KiB | Zobrazeno 3372 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 23:42:42 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
kawo pekny :D si vemu dovolenou abych si to vsechno precet :D

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 9:02:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Shorty píše:
Co jsem si tak všiml na fotkách, tak musím teda pochválit Canichon, za to jakej má posed na moto :good: Nesedí tam jak kača, např. jak shark :grin: a jiných spousta lidí
Jůůůů, tak to mě těší :D Díky za pochvalu, Kačer bude rád... ;)

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 9:13:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Ten maniak s tim BMW byl v neděli na Sosnový a absolutně sem nechápal, jak tam dokázal mě, Rossinu a snad všechny pojezdit... kdyby se nejezdilo 20 minut, ale půl hodiny, tak by mě snad s tim trolejbusem předjel i o 2 kola :shock:
Podle mě to musí bejt nějákej geneticky upravenej super pilot bojovejch stíhaček.... Jinak to fakt nechápu :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 9:18:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Kawovi a Jimbovi velikánský dík. Za všechno. :good: Bez vás by ta akce zdaleka taková nebyla. Jo a Kawo, máš u mě víno ;)

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 9:43:27 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Bendas píše:
Ten maniak s tim BMW byl v neděli na Sosnový a absolutně sem nechápal, jak tam dokázal mě, Rossinu a snad všechny pojezdit... kdyby se nejezdilo 20 minut, ale půl hodiny, tak by mě snad s tim trolejbusem předjel i o 2 kola :shock:
Podle mě to musí bejt nějákej geneticky upravenej super pilot bojovejch stíhaček.... Jinak to fakt nechápu :D

Mno,nedalo mně to,prohodil jsem s ním pár slov - pohodář,kterej mně oznámil,že si myslí,že by to šlo ještě více položit,drdit....jen kdyby mu to prej jelo víc na rovinkách. :taunt:
Cestovní gumy měl doskákaný jako prase,nechápu to....
No,jsem rád,že ho viděli i jiní.....bo z toho mám blbej pocit - předjelo mě cosi o velikosti prasokoně,o váze a ni nemluvě.... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 10:20:14 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 6:03:08
Příspěvky: 84
Kawa píše:
předjelo mě cosi o velikosti prasokoně,o váze a ni nemluvě.... :mrgreen:


:D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 13:43:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
byl jsem se v neděli podívat na sosnový, a jako ten s tim bavorem to je normálně jak už tu zaznělo pilot stíhaček bo nevim. už jsem si ho tam všimnul tehdy. klopí to až na hlavy, fakt peklo jako.

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 14:41:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
tony_ul píše:
byl jsem se v neděli podívat na sosnový, a jako ten s tim bavorem to je normálně jak už tu zaznělo pilot stíhaček bo nevim. už jsem si ho tam všimnul tehdy. klopí to až na hlavy, fakt peklo jako.

já jsem si říkala, jestli jsi to ty nebo ne ;) Tak jsem tě chlape v tý Sosnový v neděli viděla :good: (ale radši jsem se k tobě nehlásila, bo jsem si nebyla vůbec jistá, že jsi to ty... :oops: )

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 15:26:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. úno 2008 1:01:56
Příspěvky: 147
Bydliště: Praha, Rudná u Prahy
rekla bych, ze mluvite o tomhle typkovi :)

http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=1808

jediny kdo ho v Sosnove pojezdili, byli kamosi na zavodnich skutrech :cool:

_________________
Cagiva Roadster 125 -> Yamaha XJ 600N ´99 -> Suzuki SV 650S ´07 -> Suzuki SV 1000S ´03


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 11. čer 2010 17:38:39 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
Canichon píše:
tony_ul píše:
byl jsem se v neděli podívat na sosnový, a jako ten s tim bavorem to je normálně jak už tu zaznělo pilot stíhaček bo nevim. už jsem si ho tam všimnul tehdy. klopí to až na hlavy, fakt peklo jako.

já jsem si říkala, jestli jsi to ty nebo ne ;) Tak jsem tě chlape v tý Sosnový v neděli viděla :good: (ale radši jsem se k tobě nehlásila, bo jsem si nebyla vůbec jistá, že jsi to ty... :oops: )

jsem tě tam neviděl :((, jen rossinku a bendase...

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: ned 13. čer 2010 12:41:03 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Tak report slušnej udělal kawa, k tomu nemám moc co přidat, myslím že to shrnul pěkně. Jinak tady sou nějaký fotky:
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=92465

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: ned 13. čer 2010 15:02:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. úno 2008 1:01:56
Příspěvky: 147
Bydliště: Praha, Rudná u Prahy
pro info, kdo ještě nenašel - časy z pondělka:

http://www.naokruh.cz/vysledky/bikers-cup-2010/

a ještě nějaké fotky:

http://catcom.rajce.idnes.cz/SUZUKI_BANDIT_MOST_7.6.2010/

_________________
Cagiva Roadster 125 -> Yamaha XJ 600N ´99 -> Suzuki SV 650S ´07 -> Suzuki SV 1000S ´03


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: stř 16. čer 2010 14:14:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jimbo píše:
Tak report slušnej udělal kawa, k tomu nemám moc co přidat, myslím že to shrnul pěkně. Jinak tady sou nějaký fotky:
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=92465

ale jasně, že máš... třeba čas :)

Borci perte to sem, ať můžu udělat aktualizaci tabulky! Kawa, Jimbák, Sting prý zajel slušně... všichni, je šumák, že to bylo slabý, aspoň se pak vidí ty pokroky!

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 18. čer 2010 19:06:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 14. dub 2008 11:03:42
Příspěvky: 24
Z toho BMW sem taky vážně nechápal.. sedělo mu to jak blázen. Jinak Kawa jezdil hodně pěkně, když sem na něj při závodě z 5 místa koukal :) .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Most 7. - 8.6.
Nový příspěvekNapsal: pát 18. čer 2010 21:20:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Robeš píše:
Z toho BMW sem taky vážně nechápal.. sedělo mu to jak blázen. Jinak Kawa jezdil hodně pěkně, když sem na něj při závodě z 5 místa koukal :) .

aaaa.....serwus! registroval jsem tam nějaké 650,ale v depu už jsem tě nějak nepotkal.Škoda....a tím spíš,že jsi odtud....mohli jsme společně něco popít po večerech..... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz