Právě je čtv 28. bře 2024 10:10:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 12:05:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Ola,
tak koho potkám na této akci?
http://bikerscup.cz/terminy.html
Budu tam od neděle večír do podělka.Bohužel nemůžu být na 2 dny....
Kdokoliv pojedete,tak se neváhejte zastavit,pokecáme.V nedělu večír i něco málo popijeme.... : demnapivo :
Nikdy jsem na Slovači nebyl,tak se tak nějak nemůžu dočkat, ale zároveň,co jsem viděl videa,tak jsem malilinko připosranej... :rotfl:
Jo a podle SV už mě nenajdete,budete mě musit najít podle xichtu,popř. bílé(budu mít jinou,než v Mostě) dodávky...
Dyby něco,telefén na mě je:+420602543276

Tak se těším.... :clapping:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 13:03:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. bře 2008 21:41:40
Příspěvky: 327
Bydliště: Újezd u Brna
Jedu tam v nedělu na machně, tak kdyby jel někdo přes Brno ať hodí echo!

_________________
Jawa 21 > Simson S51 > KTM 125SX 94' > Suzuki GS 500E 99' > Suzuki SV 650N K4 > Suzuki DRZ 400SM 06' + Kawa KX 250F 08'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 14:12:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
herr kawator, ja dondu
bullovi zajtra posielam dukaty za jazdy, posledne strojenie masiny, doladenie tisica picovin a v nedelu vecer abo pondelok rano som tam ;)
volam, hulakam, mavam

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 07. črc 2010 16:48:14 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Já tam budu taky od neděle večíra do pondělí, takže jak psal kawa, kdo tam budete, dejte o sobě vědět!
A kufore doval už v nedělu : demnapivo :
Do hajzlu já se tak těším !!! :yahoo:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 17:20:14 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Tak hlásím úspěšnej návrat ze Slováču.
Takže něco málo ohledně této akce. Cesta po dálnici dodávkou pilotovanou kawem cca 2 hodiny z Brna :good: Příjezd v nedělu večer kolem 8 hodiny. Vybalit přecpanou dodávku, registrace, technická a takový ty nezbytnosti. Pak nějaký to posezení u škopku a hodně pozdě do betle :) Co bylo naprosto šílený, tak komáři! Takovou koncentraci komárů sem ještě asi neviděl, fakt hnus, ani repelenty nezabíraly.
Co se týče Bikers cupu, tak nechybělo nic z jejich zdarma poskytovaných služeb, přes den točenej birell, večer plzeň, celej den klobásky, přezouvání taky grátis. Věřte tomu, že tyhle věci vám pobyt fakt zpříjemní. Takže celej team BC nezklamal a zaslouží pochvalu.
V pondělí ráno v 7:30 vstávačka, spal sem ve stanu do kterýho už tou dobou pralo slunko takže fakt hnus. Nějaký to kafíčko, a pomalu zapínat nahříváky. V 9:20 první runda. No natěšenej sem byl jako prase, ale co bylo lidi fakt devastující tak bylo to horko!!! Celej paddock je tvořenej betonem, takže fak za ten den na chcípnutí. Za poledne tam byla teplota vzduchu 39° ! a tratě nějak 60, no hnus...
První rundu sme jeli za instruktorem, seznamovačka povinná pro všechny, protože tam byla většina lidí poprvé. Druhá runda už byla o něčem jiným! Ten okruh mě fakt nadchnul, je hafo rychlej, trať široká takže umožňuje více stop. Některý zatáčky jsou fakt šíleně rychlý, co sem se díval měl sem v některých výjezdech i 200 na budíku. A co je naprostá brutalita tak sou ty horizonty, je tam několik mís kde než sem se naučil trať jak jdou zatáčky, tak sem se vždycky málem posral. Není to ale tak hrozný, jen jeden horizont je fakt zákeřnej, ten přes kterej čovek přeletí skoro ve 250 a s odlehčeným předním kolem jde fakt hodně tvrdě na brzdy, v této pasáži se několikrát myslel že to neubrzdím, protože následující pravá hned za horizontem je fakt táhlá. No a další krizový místo je zatáčka za cílovkou, ta je dostatečně dlouhá aby čovek letěl jako to prase no a pak to do toho vracáku dobrzdit, to je panečku něco :good: Organizace na okruhu dobrá, srozumitelná. Jo a s čím musíte počítat, tak že tam chtějí za transponder 400,- což je palba, nezálaží na agentuře, prostě jsou bratia zo slovenska drazí! No a co bych vytkl trati, tak na to že je skoro nová, na nekterých místech je to celkem zvlněný.
Srovnání s brnem a mostem - oproti mostu míň technická a hafo rychlejší, oproti brnu - obě hafo rychlý, na slováču horizonty, a díky více možným modifikacím tratě, v několika zatáčkách je to možný v případě krizovky pustit rovně.
Takže já sem si zajezdil perfektně, škoda že jen 4X20 min, fakt mě to bavilo a časy šly dolů. Takže za mě - můžu doporučit :)
Fotky dám až nějaký budou.
Velkej díky kawovi a dobrošovi!
Příloha:
forum1.jpg
forum1.jpg [ 159.44 KiB | Zobrazeno 4755 krát ]

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 21:49:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Mazec, snad se tam taky letos podívám... Ta teplota je masakr, myslel jsem si, že už nic horšího než 33C co jsem měl v Brně nemůže být...takový tropy. Jinak hlavní je, že jste si to užili a vrátili se celí.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 11:30:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
Tak som vcera dorazil v noci cely zivy a zdravy, akurat ukrutne dojebany z tych tropov. :)
Jimbo to popisal vystizne - miliarda komarov, co chlastaju repelent zavodne; rozpaleny beton, ze sa tavia boty; drahe transpondery.
A teraz pozitivne ... trat ma bavi neskutocne, horizonty su hodne na srdce, bo za jednym treba prudko na brzdy do pomalej pravej a na dalsom zas predne kolo leti do luftu, bo je tam plny kalup rovinkou do poslednej pravej pred cielovkou. Trat je vyznacena jasne a zretelne, dost siroka a relativne bezpecna (oproti skurvenej Pannonii, kde clovek nevie kam ide!). Je hodne rychla (oproti Mostu), ale zabavna. Jazdi sa rovnako jak Sachsenring, po smere hodinovych ruciciek (to znaci boxy su po lavej ruke).

Tentokrat musim hnidopichov sklamat, ziadny crash nebol :cool:
...pretoze som celu dobu trenoval posed, nenahanal casy, ani sa nesnazil dohnat tych predomnou. ;)
Som nato proste velky a je hodne tazke sedet tak, aby som netahal riaditka, ale vsetko drzal nohami a telom. Holt treba kurevsku kondicku, motivacia na zimu...

Motorka zozaciatku fungovala spatne - podvozok.
Tak som klusal k Halbichovi, co s tym. Hned prva vec, tiekli vidle. Spatne. Tlumic rizeni polomrtvy. Spatne. Zadne perko na moju vahu moc makke. Spatne.
Pritvrdili sme zadok (neskutocna mrdacka to pritiahnut tym divnym klucom). Dobre. Pritvrdili sme predok. Dobre.
Dalsie dve jazdy testovanie, pocitovo velky pokrok, ale stale uhopsane, na zvlneni uskakovalo predne kolo.
Vecer komplet repas prednych vidlic. Rano odvzdusnit brzdy, este trosku dotiahnut zadne perko, namontovat kapotaze, vsetko tisickrat skontrolovat a bleskem obliekat a valit na test.
Prvu jazdu o 09 som stravil montovanim. :)
Druhu jazdu sa to dve kolecka zrovnavalo, ja som sa ucil trosku inak vysadat a brzdit neskor. Mega zlepsenie.
Este pol otacky na pruziny prednych vidlic, tretia jazda dalsi test. Finalny funkcny a hlavne pouzitelny setup. Pocitovo uplne ina motorka oproti pondelku rano...
Takze este jedna jazda (teplota zas v trojcifernych cislach, potim liter za minutu :) ), posledne trenovanie, velka radost, totalne vycerpanie, zvolnenie a dojazd do boxov.
Casy uplne spatne, ale je mi to jedno, bo som ziskal daleko viac, nez sekundy na papieri. Gumy vydrzali aj tych 60 stupnov na trati, ziaden naznak nakej zloby. Motor sa neprehrieval, brzdy furt opakovane schopne spomalovat.
S akciou som nadmieru spokojny, snad sa podari nieco podobne este tuto sezonu absolvovat. ;)

Zdravim Kawu, Jimba a Dobrosa. ;)

PS: Jo, zabudol som vratit transponder, takze som sa z hranic musel vratit a vymenit si skurvenu malu cervenu krabicku za obciansky; strata dve a pol hodiny a najazd dalsich 200km. :)
Esteze Inkviz pockal a poriesili sme to na poslednu chvilu, bo inac bauuuu, hodne penez sekera za kauciu.

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 11:45:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Mišo - žádný výmluvy a po vzoru Jimba do vedlejšího vlákna časy!! :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 15:04:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
ja ziadne casy neviem, bo som to na okruhu nesledoval, mal som plno inych starosti
hned jak to daju na web, ohlasim sa hrde ;)

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 16:53:24 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Krutě kufore !!! Tak hlavně že máš machnu v cajku, na časy sere pes, věnoval ses správným věcem. No seš borec žes tam na to horko nechcípl :)
BTW, co si vzal halbich za ten repas vidli? gufera + ohlins, to bylo asi přes 2 tacky co? Bo ten olej je drahej jak hajzl.
No a co ten posez, vychytals to nejak? je to lepší?

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 18:12:44 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
No asi 3x som sa skoro zgrcal jak alik, jak sa mi motala palica. Ladviny asi dostali strasny zahul, ked som posledne 4 dni kazdy den vychlastal 5-6 litrov tekutin. :D

Dohodli sme sa na 2.500,- za komplet vycistenie, novy olej, gufera, demontaz, montaz, nastavenie, ...
Ten material vsetok je hrozne drahy, takze mne to pride dobra cena.
Premontovali mi aj packy na lepsiu polohu, bo v Suzamoto mi brzdove hadice dali hrozne blizko vidlice, takze nizsie som to uz dat nevedel.
No a tisic dalsich drobnosti a picovin...
Halbichovym pristupom som fakt nadseny, pedant, ochotny clovek.

No pochopil som, co robim spatne, ale na plnych 20 kol stat v stupackach proste nemam kondicku. Dal som par kol v podrepe a myslel som, ze z toho vystupim a chcipnem v husti hanbou. :D
Jo a musim si namontovat ten chranic potencie, co mas ty. ;)
Sedim moc na nadrzi a ... Spatne. :)

Par rokov dozadu som ani netusil, ze na moto netreba mat ruky jak Tarzan, ale nohy a brucho jak Usain Bolt!

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 22:25:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
No super chlapi,ja se na ten slovac taky podivam s DA takze su na to zvedavej a natesenej jak vy.Jen doufam ze tech 38C snad nebude,ale zas lepsi jak kdyby chcalo.Musim se vybavit repelentama :-)

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 14. črc 2010 23:05:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Mno,pokusim se popsat moje pocity.....
V pátek jsme s Jimbem naskládali formou tetrisu mašiny,vercajk a milion dalších potřebných píčovin do malé dodávky.
Těsně,ale vešlo se.
Páč mám tento týden dovo a mám u sebe dcerku na prázdninách,jeli jsme ve 3 v dodávce - já,Jimbo,dcerka(5 let).Motorky miluje,tak jela s tátou na závody.
Po příjezdu jsme vyházeli věci,rozbalili minizázemí,otevřeli škopky a nechali se ožírat komárama.V Mostu byli komáři taky,ale tady jich bylo miliony.....smrad repelentu je přitahoval ještě více.....šli jsme chrnět někdy kolem 2. hodiny ranní...
Ráno v stávačka,potřeboval jsem vyměnit kapalinu v brzdách....mno........nebral jsem tam s sebou SV.Před cca 2 týdny jsem přikupil pyčoletíka GSXR 600 K5 na laminátech bez tP se sportovním průkazem.
Tže Slovač jsem bral jako seznamovačku s new mašinou.Čekal jsem komplikace v tom,že pojedu na nové mašině na trati,kterou neznám a z které jsem měl respekt.
Nu,nakonec nebyly komplikace s tratí,ale s pyčoletíkem. Kdo byl,ví,kdo nebyl.....při rychlosti nad 200 km a následném hrábnutí na brzdu se mně docela fest rozskáče předek.Což na cílovce při plným a již zmíněných horizontech s kolem v luftu není nic moc.Spíš nic jak moc smrdící děsným držkopádem.Po hooodně dlouhém zkoumání co že by mohla být příčina je výsledek problém s kotoučem.Není zvlněný(měřil mr. Halbich),ale je seknutý v "nýtech".....tz. - na 1 straně je narván na "držáku" kotouče na doraz,na 2. straně je o cca 3 mm posunut.
Funkce plovoucího(pohyblivého) kotouče se koná jen do boku,nahoru x dolů nechodí. Při vyvažování kola a jeho roztočení na vyvažovačce působí kotouč "elipsovitě".Takže 3x mrdat. Zatim nevim,zda to půjde opravit,nebo mě čekaj nové kotouče.Pokud bych měl přikupit nové kotouče,tak vzhledem k tomu,že nejsem povoláním syn a ani neprcám dceru naftového magnáta,tak jsem letos asi dojezdil.dpc.
Škoda,že to dělá až nad 2 kila.Když jsem bike kupoval a projížděl(na Slovensku,na silnici s okruhovkou bez TP),tak jsem to na 2 kila nehrotil...i tak by mě na místě asi švestky zastřelili.
Nu a k samotné akci:BC organizačně o5 paráda,jak už bylo popsáno.V 1. rundě jízda za instruktorem cca 3 okruhy - ukázal stopu.Trať sama o sobě je masakrální.Předcházejí ji "mýty" o horizontech - ale v reálu jsou právě děsně zábavné.Trať je megarychlá....Zázemí(WC,sprchy) - OK.Na pyču bylo již zmíněné děsné vedro a rozpálené betonové parkoviště....když jsem dojel 3. rundu,myslel jsem,že zkolabuju....děs,hrůza...možná lepčí,kdyby chcalo...
Nu,snad se tam za rok o5 dostanu a už s mašinou připravenou a brzdící tak,jak má a užiju si to na 100%.
Díky moc Dobrošovi za hlídání dcerky,když jsem jezdil. :good:

Nejt - já svoje časy taky nevim,jsou mně docela u prdele.Byl jsem rád,že jsem s sebou neliskl.

Kufor - seš woe docela magor...já ikdyby mně máňa fungovala na 100%bych ty 2 dny nedal.To vedro je pro mě vražda.Ikdyž,jak vidno z tvé taškařice s transpondérem....vedro se na tobě taky podepsalo.... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: čtv 15. črc 2010 12:43:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Já nechápu, jak může jet někdo na okruh a nehonit tam jenom časy!!! :grin: Ale teda asi fakt povedená trať, hezký reporty, jenom já bych to vedro asi nesnesl, pamatuju loni s Ewansem v Mostě, kdy ani nebylo nějak moc slunečno, ale prostě vedro a dusno a bylo to o šavlu. Každou pauzu jsem šel hlavou pod kohoutekledový vody a málem si musel lehnout. Každopádně 40 tehdy nebylo ani omylem! Takže za mě stopro stopro déšť and make wet fun :).

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 14:58:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
čau závodníci,
díkes za hojnou účast, doufám že se až na to děsný vedro líbilo, no a protože se pan kameramajstr tentokrát překonal, posílám něco na chuť :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=T2-kJOtZNpw

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 15:04:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
jo a fotky a časy budou začátkem tejdne na http://www.naokruh.cz :good:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: ned 18. črc 2010 15:52:06 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Díky moc inkviz, akce to byla parádní jako v mostě, snad to vyjde a dostaneme se s váma zase do mostu :thumbsup:
videjíčko pěkný :)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: úte 20. črc 2010 21:50:37 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 01. kvě 2009 19:55:26
Příspěvky: 78
Kawa> tohle kotoucem nebyva. Pneu jsi predpokladam menil, takze pravdepodobne rafek. Predpokladam ze ten H.H. nejspis nemeril.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 21. črc 2010 11:10:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
paradne video, dikes ;)
potahane, ulozene v archive

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: BC Slovakiaring 12. - 13.7.
Nový příspěvekNapsal: stř 21. črc 2010 11:34:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Kawa píše:
Kufor - seš woe docela magor...já ikdyby mně máňa fungovala na 100%bych ty 2 dny nedal.To vedro je pro mě vražda.Ikdyž,jak vidno z tvé taškařice s transpondérem....vedro se na tobě taky podepsalo.... :mrgreen:

cos vyváděl?? :D

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz