Home SV Forum Suzukisv.cz SV team koš objednávka trik SV
Právě je ned 16. čer 2024 6:18:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: trika
Nový příspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 13:18:41 
Offline
nováček

Registrován: sob 02. kvě 2009 16:38:26
Příspěvky: 3
dobrý ted jsi mě dostal ja jsem Jana a můj manžel luděk oba jsme motorkáři od Trutnova nahlásila jsem to na mě tak sorry jestli jsem někoho popletla a ty trika si objednám v dalším kole akorát Kawi psal že je možné doobjednat i po uzávěrce potkali jsme na motosrazu ve Vrchlabí 2. května kolegu z Klatov a ten nám o tomhle klubu řekl a triko nám ukázal slepí rozhodně nejsme ale dozvěděli jsme se o Suzuki SV až po termínu objednání trik myslela jsem že jste rádi za každýho novýho člena a ono tak moc milí motorkáři nevypadá tak čau


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: trika
Nový příspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 13:23:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6558
Bydliště: Praha
jana zemlerova píše:
dobrý ted jsi mě dostal ja jsem Jana a můj manžel luděk oba jsme motorkáři od Trutnova nahlásila jsem to na mě tak sorry jestli jsem někoho popletla a ty trika si objednám v dalším kole akorát Kawi psal že je možné doobjednat i po uzávěrce potkali jsme na motosrazu ve Vrchlabí 2. května kolegu z Klatov a ten nám o tomhle klubu řekl a triko nám ukázal slepí rozhodně nejsme ale dozvěděli jsme se o Suzuki SV až po termínu objednání trik myslela jsem že jste rádi za každýho novýho člena a ono tak moc milí motorkáři nevypadá tak čau

:-)
prosimte prvne
kdyz chces napsat do nejakyho vlakna
nedavej NOVE TEMA ale ODPOVEDET !!!

uz jsi zalozila/zalozil druhe vlakno o obleceni
staci odpovedet do toho uplne puvodniho

co se tyce jmena a jana a pohlavi muz tak netusim kdo z vas to vyplnoval, kdo ma teda SV? :-)

samozrejme ze jsme radi, priste ale trochu vic premejslet a cist nez neco napsat buhvi kam

kawa (az bude mit cas a naladu) odstartuje dostisk tricek, pak bude mozne doobjednat si obleceni
do te doby to mozne neni

doufam ze jsem ti vse objasnil a ty si srovnas veci jak tady na foru (doporucuji si udelat chvili cas a prozkoumat ho) tak v tvem profilu

at ti to jezdi
shark

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: trika
Nový příspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 15:10:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Ola :hello: ,
nemám moc rád,když někdo mluví za mě.
Shark se mě ptal na možnost dotisku.
No,jsem celkem vyfluslej z organizace právě dodělaných hader.
Ale pokud bude zájem(minimálně 30 ks),dalo by se dotisknout.Nebude to hned,ale půjde to.Proberu s výrobou a dám vědět co a jak.Ale rozhodně dám vědět až začátkem příštího týdne,tento týden jsem maximálně vytížen,čekejte na nové vlákno.... :wave:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz