Home SV Forum Suzukisv.cz web články Testovali jsme: Gladius + Strom
Právě je čtv 28. bře 2024 17:21:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 19:18:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Dopiste do nadpisu GSXR 750 K8

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 19:30:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No, a k těm náklonům... to je na tom to nejlepší! :good: ... tak se máš ještě na co těšit, až ju koupíš ;) Tam se projeví "kolejnicový efekt" nejvíc.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 20:02:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:43:14
Příspěvky: 370
Bydliště: Nová Paka, Vrchovina
ewans píše:
Jimbo píše:
ewans píše:
Tak to je pro me prvni srovnavaci test co jsem cetl.Docela pekny,ikdyz ocekavany.Glad muze byt fakt dobra hracka pro zacatecniky.....

Kurnik napis taky report ze stredniho pycoletu :idea:

Co o tom ma psat?Dojmy sou porad velmi silny takze:

Gsxr 750K8

Posez:Velmi prijemna-ikdyz merim as 185 cm,tak mi vubec nebyla mala http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=60315 .Nohy sem mel fakt v dobre pozici.Na razeni si zvyknes hned,je to nova motorkaneutral najdes taky hned,ergonomie je vypocitana perfektne.
Uzka riditka-pro me asi nejvic ceho jsem se bal.Po rozjeti pres kruhac sem jel rovinku po meste a hned sem si na to zvykl,zkousel sem krouzit a ta motka se vede uplne lehce a uplne jinak nez nahy SV.Jinak co se tyce zalehnuti za plexi tak pro me nerealna vec.jakoze schovam se za nej a uplne sem cumel jak je clovek krytej proti vetru(z eNka zvyklej na poradnej vichr),ale tak abych se dival skrz plexi tak to se mi nepodarilo-bud mi branila helma ve vyhledu a nebo jsem uz vylozene cupel na motorce takze sem mel zadek temer v lufte.Ale nijak me to nevadilo.Pri rychlejsi jizde sem se schoval tak nejak akorat.A desne se mi zalibilo kdyz se clovek na te machne narovna jak ju ma tak hezky pod sebou

Pristrojovka:prehledna.Digitalni tachometr se me strasne libi-prijde mi tak nejak vic prehlednej nez analogovej.Clovek se podiva a hned vidi ze jede mimo meze zakona :grin:
Jinak moc sem se v tom nehrabal,hodiny sem nenasel.ale sou tam,prej staci zmacknout jedno tlacitko,ale nejak me nechybely.Ukazatel kvaltu-super vec,ikdyz su naucenej pocitat si kvalty tak sem samozrejme taky v duchu pocital a clovek nemuze furt civet na displej.Ale obcas sem ho fakt vyuzil kdyz sem se soustredil na jizdu a zapomel co tam mam tak sem mrkl a hned sem vedel,takze vyborna vec.Jinak ta moznost tolika otacek je fakt desne navykova.

Brzdy a podvozek:
Brzdy uzasny vsechno jednim prstem i z 200km/h.Ale zezacatku si to chce fakt vochmatat.Ja veci neznalej tak sem dvema prstama vzal za packu a byl sem z toho pekne vykulenej co to dela,ono to brzdi strasne moc-ale pozor vubec ne kousave!!!Chyba byla teda hlavne ve me za prve-clovek tu machnu musi drzet stehnama jinak jde nad plego,ponevadz brzdnej ucinek pri takove rychlosti je fakt silnej.A za druhe jen jednim prstem!!!!
Podvozek-co mam povidat,pevnej jak skala,ta machna jede jak na kolejich a zaroven ju ridis jen ocima....Co se tyce hrbolu tak sem cekal ze me bude pekne kopat-nevim jak to dela,ale nekope,je to lepsi jak na esvu!!!Vis ze tam byl hrbol,ale kdyz sem ho prejel na esvu tak sem o nem vedel strasne moc.

Ovladatelnost:Tady se clovek musi ucit-u me je to tim ze sem jezdil na nahacu.Ale stejne,ta motorka se ridi nohama-furt ju musis drzet,at des na brzdy nebo na plyn.Zatacky sem jezdil jak lama z pochopitelnych duvodu,takze vam nereknu jaky to je kdyz z toho clovek vysedne,to si musite zkusit sami.

Minusy:Jedinej minus sem zjistil kdyz sem z ni slezl-vrneli mi ruce-do 5tisic ma lehke vibrace v riditkach,ale je to uplne jine nez u SV.Tam jsou vibrace ve vyssich otackach,citis je v cele motorce.Tady sou jen v riditkach a behem jizdy to zas tak moc necitis,ikdyz sou znat.A taky ju vetsinou tocis pres 5tis. a tam je krasne hladka.

Tady se nekdo zamiloval : lovebike : , jinak super recenze patří vám mé díky (Rosinka a Ewans)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 20:53:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
nebylo to fakt lepší hodit do sekce Ostatní motoky?? Je tam už můj srovnávák a rozhodně bych to hledal spíš tam.. ale autor nejsem ani vlákna, ani textu, tak je to na vás

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 20:56:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Nejt píše:
nebylo to fakt lepší hodit do sekce Ostatní motoky?? Je tam už můj srovnávák a rozhodně bych to hledal spíš tam.. ale autor nejsem ani vlákna, ani textu, tak je to na vás

Ja na to nemam kompetence....ale ve vyjizdkach to ted uz asi nema co delat,puvodne to bylo tak mysleno-vyjizdka za ucelem projet motky,ale ted uz je to spis vlakno kde sou "dulezity" recenze,takze bych to hodil tam kde by to clovek pak hledal...

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 21:20:44 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
no, vlastně mě osobně je to jedno a stejně je tu bordel :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 21:33:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. dub 2009 11:16:54
Příspěvky: 413
Bydliště: Mladá Bolelav
Nejt píše:
no, vlastně mě osobně je to jedno a stejně je tu bordel :)

rekl nejtking :lol:

_________________
SV650s 2002> gsx-r 1000 k7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Testovali jsme: Gladius + Strom
Nový příspěvekNapsal: sob 30. kvě 2009 0:01:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:43:14
Příspěvky: 370
Bydliště: Nová Paka, Vrchovina
http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni ... 13731.html
motorkáři taky testovali Gladia


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz