Home SV Forum Reference Bazary Aleš Moto - znáte?
Právě je čtv 28. bře 2024 19:31:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: pát 01. dub 2011 14:13:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Kawa píše:
Matyas píše:
Kawa píše:
Humoto je autorizovaný prodejce Suzuki Czech...maj tam i servis pochopitelně.
Tak co...,jdeš do ní...?



Tak to mě poser na holý prsa. Nějak tomu nerozumím :-)

Jdu. Zítra si udělám hezký výlet, nedá mi to a chci ji vidět, resp. zjistit v jakém je stavu.

:thumbsup:
držim palce.... :cool:


Díky!Doufám, že na ni odjedu :-)

Dám vědět.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 7:32:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Takže se konečně dostávám k napsání úspěšnosti mého výletu. Stručně řečeno úplně nahovno. Všechno jsem si s pánem po telefonu potvrdil a odsouhlasil co s motorkou bylo nebo nebylo. V jednu ráno jsem vstával, abych tam na sedmou byl, mám to taky 350 km jednu cestu a ještě jsem nabíral kamaráda, který mi dělá odhad. Původní tvrzení bylo, že vidle a brýle jsou origo a na spodek nebylo šáhnuto. Na místě jsme zjistili následující : motorka na pohled pěkná, místama tlustá vrstva laku, ale budiž, kosmetika. Na vnitřku brýlí byly po vidlích důlky na obou stranách, jakou dostala motorka ránu, z vidle teklo (byla rovnaná v brýlích, poposazené prý kvůli sporotvnější jízdě, ale jděte pane..), víčko motoru bylo lakované (ještě dost okatě), bylo měněné koleno, olejový filtr byl regulérně ohořelý (nainstalován z jiné motorky) a nejlepší nakonec, z víčka a z motoru tekl olej. Ten chlap je obyčejné hovado a lhář, vše omlouval stylem, takhle jsem to už koupil, o tom nevím a moje oblíbené, já motorům nerozumím (plný dvůr rozebraných motorek, živnost). Jen tak zmínil, že v servise, odkud má SV a jeho servisku má kamaráda a tam to i koupil. Při koupi si určitě nevšiml všech výše popsaných vad a o původu servisky mám také jasno. Vrcholem drzosti pro mě bylo zjištění, že nehodlá smlouvat (konečná cena 95k). Mezi řádky jeho odpovědi bylo patrné : Buď si to kup, nebo jdi do hajzlu a on přijde jiný debil, který to koupí.

Poděkoval jsem mu za naproto zbytečně vynaložené náklady a jel do hajzlu. Za Brnem jsem dostal pokutu a tím téměř završil celý tento zasraný výlet.

TAKŽE JEDNOZNAČNĚ ZDE NEKUPOVAT!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 9:42:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
dopici, asi by som mu jednu liskol
...ja jak rano musim skoro vstavat, som mierne nervny :D
de sa takito zmrdi rodia?

som myslel, ze casy skladania starych vrazd a vrakov su uz davno prec ... evidentne ne

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 9:51:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
kufor píše:
dopici, asi by som mu jednu liskol
...ja jak rano musim skoro vstavat, som mierne nervny :D
de sa takito zmrdi rodia?

som myslel, ze casy skladania starych vrazd a vrakov su uz davno prec ... evidentne ne



Jo to mi povídej. Kdyby aspoň řekl, hele tohle je v prdeli, tady to chce opravit, dám ti slevu, chceš, nechceš?S tímhle stylem obchodování se divý, že ji má rok na skladě. Myslel jsem, že cílem podnikání je vytvářet zisk (prodávat).
Já byl taky nevrlý, zvlášť když jsem přijel domů, měl jsem za sebou 700km, dvojka v prdeli a motroka žádná :-)

Naopak, myslím, že dnes je to zcela běžné.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 11:26:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
tak jsem tak koukal na nabídku eSVecek na motoinzerce.cz, tipmoto.cz a motorkari.cz a nic moc teda...hodne motorek "tzv. lezaky" co jsou na netu uz pekne dlouho a z nejakeho duvodu se ne a ne prodat...viz. ta na kterou jsi se byl podivat... no a v neposledni rade pomer stav/cena...ano pokud je motka fakt v dobrem stavu, tak je clovek i ochotnej si priplatit...ale pokud chce nekdo randal za nejakou mrsinu, tak bych ho kopnul do prdele !!

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 12:36:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
tony_ul píše:
tak jsem tak koukal na nabídku eSVecek na motoinzerce.cz, tipmoto.cz a motorkari.cz a nic moc teda...hodne motorek "tzv. lezaky" co jsou na netu uz pekne dlouho a z nejakeho duvodu se ne a ne prodat...viz. ta na kterou jsi se byl podivat... no a v neposledni rade pomer stav/cena...ano pokud je motka fakt v dobrem stavu, tak je clovek i ochotnej si priplatit...ale pokud chce nekdo randal za nejakou mrsinu, tak bych ho kopnul do prdele !!



Je to tak. Pořádná bída. Je tam teď nějaká černá, ale divná. Týpek tvrdí, že vloni měnil brzdové destičky a při tmo uvádí, že má najeto 13500km, to je divné, nevydrží origo destičky víc?

Souhlas, pokud je poměr cena/výkon v pořádku, není co řešit, ale takhle?Ještě když ví, že přijedu s někým, kdo tomu kurva rozumí a dá se předpokládat, že zjistíme co a jak. Fakt už mě tohle mrhání penězi nebaví.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 13:00:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
no my jsme vždy jeli někam kotel daleko kvůli machně a věř, že mě to taky nebavilo...naštěstí jsme ju vždy koupili...i když je fakt že kvůli jednej jsem jel 2x, ale to bylo jen 120km tam i zpet. jinak to bylo jednou cca 300km a po druhe cca 350km. je to na pykacu...proste koukat, ptat se znamych jestli nekdo neprodava z dobrych rukou atd....kamos nedavno prodal sv1000s K3, naj.41tis. s ladakama+origose, puig tmave plexi+origo, lestena+lakovana kola do barvy, bagaz za 85tis ...ale mel jsi fakt paradni :))

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 14:43:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Borci tady tohle je samozřejmě smutná story, ale tak prostě neriskujte a nejezděte pro machnu pres celou ČR.. dneska je ideální doba na nákup! A nemůžete čekat, že 5 a víc let stará machna bude jako nová. Může, ale jen, pokud do toho bývalý majitel investoval, což se u SV moc nestává. Já osobně bych v případě koupě starší nízkorozpočtové strojovny sázel na co nejmenší peníze i za cenu opotřebených či poškozených periferií, což se dá snadno a hlavně ve vlastní režii opravit, a soustředil bych se pouze na to, ať je v pořádku rám, motor apod. Je to prostě matika, musí se ta koupě prostě vyplatit, i když do toho zahrnu náklady na opravy. Kdybych dneska kupoval machnu, tak už vybírám snad jedině z bouraček, ale chce to s sebou mít zkušený oko... takže základ je mít někoho takovýho při sobě!
A hlavně... každá druhá je mrdnutá, takže lepší je koupit tu, která se to nesnaží skrýt a je na 60 % ceny té, která to úspěšně skryla pod kapoty a novej lak.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 15:30:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
tony_ul píše:
no my jsme vždy jeli někam kotel daleko kvůli machně a věř, že mě to taky nebavilo...naštěstí jsme ju vždy koupili...i když je fakt že kvůli jednej jsem jel 2x, ale to bylo jen 120km tam i zpet. jinak to bylo jednou cca 300km a po druhe cca 350km. je to na pykacu...proste koukat, ptat se znamych jestli nekdo neprodava z dobrych rukou atd....kamos nedavno prodal sv1000s K3, naj.41tis. s ladakama+origose, puig tmave plexi+origo, lestena+lakovana kola do barvy, bagaz za 85tis ...ale mel jsi fakt paradni :))



Měli jste štěstí. Já to mám tak, že pokaždé nepořídím kua..už jsme sjezdil celé Čechy a Moravu. Od kánoše samo nejlepší, ale to litrové eskové černé sv ne a ne sehnat..tedy kloudné, viz vyýše.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 15:32:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Nejt píše:
Borci tady tohle je samozřejmě smutná story, ale tak prostě neriskujte a nejezděte pro machnu pres celou ČR.. dneska je ideální doba na nákup! A nemůžete čekat, že 5 a víc let stará machna bude jako nová. Může, ale jen, pokud do toho bývalý majitel investoval, což se u SV moc nestává. Já osobně bych v případě koupě starší nízkorozpočtové strojovny sázel na co nejmenší peníze i za cenu opotřebených či poškozených periferií, což se dá snadno a hlavně ve vlastní režii opravit, a soustředil bych se pouze na to, ať je v pořádku rám, motor apod. Je to prostě matika, musí se ta koupě prostě vyplatit, i když do toho zahrnu náklady na opravy. Kdybych dneska kupoval machnu, tak už vybírám snad jedině z bouraček, ale chce to s sebou mít zkušený oko... takže základ je mít někoho takovýho při sobě!
A hlavně... každá druhá je mrdnutá, takže lepší je koupit tu, která se to nesnaží skrýt a je na 60 % ceny té, která to úspěšně skryla pod kapoty a novej lak.



Víš jak, když nebudu riskovat, nebudu mít nic, vlastně jako teď :-) Souhlasím, hlavně motor a rám, ale pořá dje to o tom za kolik co dostaneš a když je to mrdka slepovaná a chce za ni kilo..

Nemám problém s tím, že je motka mrdnutá, ale musí to být znát na ceně.

ZKušené oko jezdí pokaždé se mnou a pokaždé něco odhalí. Čekám na ten velký den, kdy zkušené oko řekne, tuhle vem a jedem edomů :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 15:47:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
well than good luck :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 16:12:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. říj 2008 19:00:23
Příspěvky: 268
Bydliště: východní morava, tam kde se pije slivovica a nejlepší víno
kua, ted me mrzi ze jsem zabrousil do tehle casti fora az ted, bych se sebral a zajel v ramci vejletu hodit oko na tu machnu, abych ti usetril cestu, mam to prece jen 60km od baraku........

_________________
jawa CZ 175,honda XL 600R,honda CR 250,suzuki DR 600,honda XR 650L,yamaha TDM 850,suzuki SV 1000S K3, Kawasaki Versys 1000 + Honda CBR 954 Fireblade

http://www.suzukisv.cz/sv-gallery/?g2_itemId=33952


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2011 17:00:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Bart90210 píše:
kua, ted me mrzi ze jsem zabrousil do tehle casti fora az ted, bych se sebral a zajel v ramci vejletu hodit oko na tu machnu, abych ti usetril cestu, mam to prece jen 60km od baraku........



Škoda..Tak příště, až se zase nějaká objeví a mně to zase nedá :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aleš Moto - znáte?
Nový příspěvekNapsal: pon 18. dub 2011 13:20:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Abych ukončil tuto debatu nějak vesele, tak se musím pochlubit.

Sehnal jsem SV 1000 S, K7, najeto 6500, netknutá, moc hezká.

Vyplatí se si počkat :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz