Právě je pát 29. bře 2024 0:27:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: ned 24. čer 2012 23:56:48 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
hmm, no koukam že tady je asi všechno vysvětlování zbytečný. stran článku na dvouválu musíš jít za nikotýnem, to je jeho web... a k ježdění.... většina lidí pochopila, že hledáme optimální cestu jak udělat co nejlepší ježdění za co nejpřijatelnější love. to že zrovna tobě sme se netrefili do noty mě mrzí, ale teď už s tim nic jinýho neudělám. možná na příští rok zase něco změníme tak jak to bylo původně pokud se najde víc tak nespokojenejch jako ty, možná ne, jenom snad kdybys jezdil častějc tak bys věděl, že tenhle model ježdění je takovej agenturní standart i u většiny ostatních agentur, prostě to tak na dromu chodí. do srpnovýho mostu sem teď na tvůj popud přidal třetí závod pro zbytek pole, tj. pro ty co se nevejdou do těch prvních dvou, tim snad eliminujem to, že kdo bude chtít závodit nebude mít trouble s tim, že se nesveze v žádným závodě. jinak tvý připomínky sou sice logický, ale ne úplně vždycky realizovatelný na což musíš přijít až tím že si něco podobnýho zkusíš zorganizovat sám, tady se jinak ty zkušenosti nasbírat nedaj a nevim jestli tě to potěší, ale v něčem ti vyhovím, abys nenabyl příště klamnýho dojmu že 2vál den je něco extra jen pro tebe, bylo to letos naposled :-( tak doufám že aspoň něco sem vysvětlil a dík za kritiku, budu se snažit se z toho poučit...

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: pon 25. čer 2012 8:52:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. zář 2008 19:43:50
Příspěvky: 188
Bydliště: Kuřim
Dovolím si jen malou připomínku k zamyšlení.
Netýká se Mostu ale Brna v květnu. Ale když jste se tady tak pěkně rozpovídali tak si přiložím polínko.
Byl jsem prvně s gixerem tak jsem se poslušně zapsal do C2 a plácal se se školičkama. Do závodu jsem se dostal ale počítal jsem s tím že vzhledem k řazení skupin odpoledne (obráceně) se i závody pojedou v pořadí rychlá-pomalá. Chyba lávky rovnou z poslední rundy open-pit a šupaj do závodu. Sem myslel že chcípnu ale hlavně jsem s tím nepočítal a modlil se aby nedošel benál.
Myslím že taky trochu nešťastné řešení.

_________________
SV 1000S 03, silver metalic → Ducati Multistrada 1000S DS + GSXR1000 K3 okruhovka už ne + Ducati 800SS supertwin


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: úte 26. čer 2012 9:41:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Inkviz: no teda podle téhle diskuze mě nepřijde, že by tu nepadala konstruktivní kritika. Borci nejsou organizátoři, takže se jednoduše zajímají o "kvalitu zboží", za které zaplatili. Chcu dopředu říct, že je mě taky mnohem sympatičtější přístup radši navrhnout nějaký řešení než jenom kritizovat, ale spousta těch návrhů tu přece zazněla (i když třeba ne všechny realizovatelné)... hodně by vyřešilo transparentní info na webu (ok, nepsal jsi ho ty, pak se ale nečerti na ty, kteří se kvůli němu čertí :) ), včetně avizování ceny za přezouvání apod. Kilo je hodně v pohodě, s tím samozřejmě nikdo normální problém nemá (naopak), ale je přece fajn, když je info dopředu dostupné a kompletní, tím spíš, pokud nastala změna oproti minulým ročníkům, včetně zavíračky pneuservisu. Odvolávat se obecně na agenturní standard, pokud v mnoha směrech pokulhává, mě nepřinde moc dobrej argument... tím spíš, když je velká část agentur odkudsi z Reichu a jezdí s něma borci, kteří si přivezou šest italských motorek, táhnou za svou X5 luxusní karavan a večer za něma přindou prostitutky :). Těm je jedno, kolik vylepí za přezutí (neřkuli že si beztak mnozí přitáhnou vlastního fachmana :mrgreen: )

Jinak dost lidí vám tu fandí a dělá nebo dělalo docela reklamu. Toto je tuším první případ, kdy tu zazněla nějaká kritika a v některých bodech určitě opodstatněná. A navzdory tomu, že motorkáři jsou jedna velká milující oddaná rodina, vztah zákazník-prodejce v tomto případě podle mě zůstává zachován. Proto je fajn spíš na kritiku podat vysvětlení a pokud to jde, z námětů si vzít něco do budoucna a poděkovat... a žádnej orbital bombardment směrem na to, jak si kdo stěžuje nebo je fňukna. Kawa měl lidsky-subjektivně mnohem víc důvodů pičovat skrz prosraný prachy, čas, cestu apod. (přesto si podle mě nějaký útoky zcela odpustil), než organizátor, který si přečte kritiku v rámci příspěvku na zastrčeným fóru.

Toš tak... na ničí stranu se nestavím, jenom vyvažuju misky :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: pon 30. črc 2012 14:35:22 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
...a mne sa tam lubilo :D
Keby nechcalo jak blazen, tak to mohol byt krasny den.
Do zavodu som sa tesil, ale nemam vodny skuter, tak som to zbalil a isiel domov liecit nemocneho papouska. :D

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz