Právě je čtv 28. bře 2024 12:11:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: pon 16. črc 2012 16:09:14 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Kdo tu z fora vlastně jde juknout na závod? Já mám lístek sice jenom na přírodní tribuny, takže v sobotu budu na kvaldách čučet hlavně na Stadionu, ale v nedělu jdu klasicky na cílovku, mám tam svou "myší díru", kudy se tam dostat :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: úte 17. črc 2012 1:09:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
Nejte, souhlasim s tebou. Jen s tim srdcem U Valeho jsem to myslel tak, ze kdyby mel pro ten sprot srdce a chtel vyhravat, tak by nesel k ducati, jakoliv jinak k ni ma asi blizko. myslel jsem ze chce vyhravat a ne se uz druhou sezonu placat kolem 5,6 fleku. to ze byl jednou na 3 place...to bylo jen momentalni zlepseni a spousta jinejch nahod...tusim ze to bylo na mokru...jak rikam...pedrosovi fandim, ale jak tys napsal...ma male srdce a kdyz vyhraje, je pak moc premotivovanej... a posere to....uvidime co bude dal :)

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: úte 17. črc 2012 9:55:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Mno,
OK, tak já se pokusim držet jazyk za zuby ohledně pacienta.
Bitva Kameník x Chupa Chups - super. Mně ani 1 z nich nějak extra newa, dokonce mě sere Kameníkovo ukončení sezony.
Pedrosa - srdcem to nebude, on na to nemá koule....je to taková holčička. Lepší se, ale aby byl weltmeister, tak by muselo pár dravců nejezdit.
Hayden - chtěl jsem, aby mě překvapil, když se jezdí zase na litrech - nepřekvapil. Možná to bude fakt tou mašinou, nebo taky už vyhasl.
Ben - tak tady jsou moje pocity velmi, velmi rozporuplné. Čekal jsem od něj nějak daleko více, než to, co předvádí. Ladičky nad ním hůl nelámou, ale podle mě velkou, moc velkou roli hraje to, že je to Amík. Humus, komerce, shit.....
Stejně, jako je humus účinkování kaKájy Padájy. Jezdí howno. Když si udělá bebí, tak ho bolí hlavička ještě po roce. Když si udělá bebí na ruce, tak nejede 3 závody. Takové Chupa Chups chodil o berlách, na mašinu ho museli posadit a jek mu to jezdilo.....rozhodně lépe, jak kaKájovi. Taky humus, prachy, komerce.
Jasně, najde se pár jezdců, kteří taky jezdí "howno"....ale tak dlouho se u týmu neudrží (mimo pacienta?) :mrgreen: - ale ten má za sebou aspoň nějakej výsledek.
Jo a sere mi, že na cenzurovaném serveru blesk (motorkari) jsou pod článkem ke kaKájovi zakázané diskuze.
Prostě se svět v prdel obrací a je to smutné to sledovat..... :lol: :mrgreen:
Do Brna na závod GP zatim nevim.

Jo a sice to není mGP, ale mně osobně dělá radost Kubajz v Moto3. Doufám, že zůstane takovej, jako je. Je to jinoch, musí se vyjezdit, potenciál má a doufám, že se mu nepřihodí nic podobného, jako našim českým "čpičkovým" jezdcům..... :beg:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: úte 17. črc 2012 11:16:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
S tím Spiesem máš recht, no... má obrovskej support z americké továrny Yamaha, je teda docela možný, že by se to vyvíjelo jinak. Pro mě velký zklamání, borca jsem si od SBK 09 oblíbil v podstatě nejvíc.

A s tím Abrahamem souhlasím naprosto, přesně toto si myslím už od loňska, ale občas se blísknul, tak jsem čekal, no... a to s tou cenzurou je dost prdel, ale je fakt, že ty diskuze tam stojí totálně za vyližprdel, takže je mě to šumák.

Já už jiné třídy moc nestíhám sledovat... ne, že bych nechtěl. Ale sem tam o Kornfejlovi zaslechnu, no, a mohl by něco předvést.

Ad Pedrosa - jakej je rozdíl mezi koulema a srdcem for chrajst??? :mrgreen:

A teda ad pacient - viděls teď Mugello teď (jinak supr závod, ta trať je prostě kurevsky záživná)? A před tím Le Mans? Podle mě do starýho železa ani omylem nepatří. Neříkám, že bude bojovat o titul, ale v přímých soubojích předvádí stále stejnou precizní práci mistra, akorát už není tak agresivní, protože na Ducati je větší šance na brzdách upadnout a prostě už nechce nikoho dalšího sestřelit. Jako čistě objektivně palec nahoru za tento přístup. Jiní by se dávno sesypali, odešli, jezdili jako hovada apod. (a nejde jen o prachy, srovnání teď myslím s jinýma špičkama i v historii). Ze startovního pole má z hlediska pověsti vůbec nejvíc co ztratit a stejně vytrvává a má snahu. Podle mě jde jenom o to, že spousta lidí nedokáže překousnout jeho mega popularitu, která je ale zasloužená, a tak je samozřejmě nejlepší se do někoho takovýho trefovat a vozit se na každém jeho zaváhání, který se samozřejmě objevujou, protože je taky člověk a dělá pičoviny (ke kterým se ale často přizná). I když je to k zblití, je to normální lidská vlastnost (mluví obecně). Je to miliardář a mnohdy má víc pokory než kdo jinej ze špice.
Naprosto chápu, že někomu nemusí být sympatickej, ale i jeho nejzuřivější milovník Kawa by toto klidně mohl uznat, aniž by to poznamenalo jejich lásku :).

Yamaha i Honda jsou teď fakt hrozně dobré... nejde jenom o Stonera a Lorenza, protože perfektní výsledky zajíždí drtivá většina všech jezdců všech týmů těhle značek, ať už je to nováček nebo veterán. Podle mě je dokonce Yamaha letos vůbec v nejlepší formě v historii čtyřtaktů. A Honda byla mega silná vždycky.

Lorezna ani Stonera nemusím za jejich povahy... seru na to, co se o nich píše, ale co vyblijou před kamerou na tiskovkách, interview, Lorenzovy trapácké upocené oslavy a Stonerovo otřesný chování na trati.. to je mazec. Stoner o sobě furt mluví jako o skromném člověku, co má rád přírodu a technika ho vůbec nezajímá (jezdec GP :mrgreen: ), přitom je to beze sporu největší citlivka, nejnamyšlenější pilot a v důsledku i největší tlučhuba... leta to samý. Vždyť ho ty vole nikdo nemá rád ani z ostatních pilotů! :). Teď dva závody po sobě posral (Sachsec zcela zbytečná havárie těsně před koncem, v Mugellu vyjel z trati a ztratil pozice) a důsledek? Během jednoho víkendu stačil dvakrát fyzicky nabourat do jiného jezdce (jednou při treningu, podruhé v závodě). Toto je mazec, není to poprvé, nikdo mi nevymluví, že by nezasloužil pár facek. Jezdí úžasně, i na pohled, ale ať už táhne lovit krokodýly (holýma rukama samozřejmě).
Lorenzo se dost spravil... sympaťák z něho asi nikdy nebude, přitroublej taky zůstane, ale už je menší fňukna (teda aspoň když je na špici), chová se víc jako profík a jezdí fakt brutálně dobře. Toho chcu v závodech co nejdýl a co nejrychleji pořádnou konkurenci.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: čtv 19. črc 2012 11:07:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
http://www.motohouse.cz/nakamoto-nabizi ... ni-motorku

co bude ted?

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: čtv 19. črc 2012 12:40:10 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Masakr... když mu nabídnou dobrý prachy, asi by měl přejít a ukázat, že ještě za něco stojí. Podle mě by přechodem riskoval asi víc než kdyby zůstal u Ducati (když by přešel a nevyhrál titul, byl by v hajzlu), ale čert ví... každopádně mazec... a opět bude své životní rozhodnutí dělat v žebětínském lese :mrgreen:

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: čtv 26. črc 2012 14:36:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
http://www.motorkari.cz/motosport/silni ... 22147.html

hmmm...se nám to rozjíždí....to jsem zvědav, snad se dozvíme, co za tím je. Snad nad tím neubde embargo jako u Prorace a Pešouna....

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: pát 10. srp 2012 11:38:33 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
bravo, ale hlavně to neposer!!!!

http://www.motorkari.cz/motosport/silni ... 22300.html

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MotoGP 2011/2012
Nový příspěvekNapsal: úte 18. zář 2012 11:10:01 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Poslední závod docela drama... teda aspoň co se startu týče. Pedrosy je šílená škoda, to mě nasralo hodně. Ale kroutím hlavou nad Rossim, jak je možné, že mu to najednou tak jelo... ale fakt jel prostě dobře, toto byl konkurenční výkon absolutní špičce, bylo sucho, všichni rovné podmínky. Jasně, že Lorenzo nebyl bez Stonera a Pedrosy pod takovým tlakem, ale i tak... navíc nevypadal, že by něco hrotil, jel naprosto čistě.
Tak kurňa s motorkou něco udělali nebo ho políbily múzy nebo už ničemu nerozumím...

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz