Právě je čtv 28. bře 2024 19:23:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pát 10. úno 2017 10:46:23 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
ahoj,
chci se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost, jaký zrcátka s blinkrama by mohly jít na sv650s? Dal jsem si do kapot ty miniblinkry, co v podstatě jenom překrejvaj původní díru na tyčku blinkru, páč se mi hodně nelíbily původní obří blinkry, takhle to sice vypadá super, ale při předjíždění auto přede mnou nemůže ani tušit, že hodlám předjíždět..., tudíž by se mi ještě k tomu líbily nějaký zrcátka s blinkrama.
Původně jsem koukal na zrcátka s GSX-R od 2006, jenže ty jsou uchycený na kapotě vodorovně, kdežto na SV svisle a ten kloub tolik vytočit nepujde, nehledě na to, že by to ani nevypadalo dobře, nejpodobnější, který maj dva klouby a měli by jít nastavit do požadovanýho úhlu jsou z CBR, ovšem ty zase budou mít malý rozteče...

zatím jediný který se mi líběj, maj homologaci a měly by na SV sednout, jsou tyhle:
http://www.motocheb.cz/zrcatko-trojan-c ... ni-zrcatko


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pát 10. úno 2017 19:54:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
ahoj, řeším teď jednu předělávku a mám podobný problém (není to tedy sv, ale to je v tomhle případě fuk).

Trošku lišácká otázka, ale nedá mi to. Jsi si jistý, že má homologaci i ten blinkr? Není homologace pouze pro to zrcátko? Nereju, fakt si s tím taky nevím rady. Protože by se mi to líbilo mít to na motorce. Do provozu ideál a na okruh sundáš zrcátka a s tím vlastně jdou dolu i blinkry = dvě mouchy jednou ranou.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: sob 11. úno 2017 13:50:17 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 04. led 2016 15:07:33
Příspěvky: 328
Bydliště: Letohrad
Jako pěkně se takhle vydělává....1500 za něco, co seženeš za polovinu:
http://www.ebay.com/itm/LED-INTEGRATED- ... ri&vxp=mtr

Je to klasika Čína. Provedení bych nečekal nic extra. Zrcátka taky budu kupovat nové a taky bych chtěl s intergrovanými blinkry...ale počkám si na veletrh a kouknu tam. Přece jenom na fotkách všechno vypadá lépe.

_________________
Sůza: SV1000S K3, vínová, GSXR předek, 320mm kotouče, R6 třmeny/pumpa, PC V + QS, vačky -1 do předstihu
Zůza: SV1000S Kx, červená, GSXR předek, 320mm kotouče, R1 třmeny, RCS17 pumpa, Öhlins SU303 tlumič, Ignijet 12D jednotka, M4 svody


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: sob 11. úno 2017 16:20:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
tady bych zrcátko, které se dá koupit i v číně tedy u nás nekoupil. Celkově ale slyším na tu čínu samá negativa (myslím na tenhle druh zrcátek). Upevňovací patice plastové a hned praskají, nebo to málo svítí. A dát trojku za lepší zrcátka je :banghead:

Takže, někdo něco osvědčeného? ;-) Nebo koupit obyč zrcátka s kovovou nožkou a paticí, vyndat skla a dobastlit tam ten blinkr? To mě příjde dnes už o průser.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: sob 11. úno 2017 16:42:44 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
add. 1 to Hoornet-to myslim, že jo, a že i kdyby ne, tak tahle varianta na stk ani nikoho nenapadne, prostě na tom je éčko, tím pádem je zrcátko i s blinkrem homologovaný, já myslim, že přesně tomuhle oni(výrobci) zabráněj tí, že ta homologace bude na blinkru, nikoliv na zrcátku...,
jinak pro pobavení, na co jsem přišel tenhle tejden-tímhle problémem, i když přesně opačným, trpěj sportovní zrcátka od Barracudy za 3.800,-kč, tedy homologaci má za tyhle směšný prachy pouze blinkr a díky malý velikosti zrcátka, zrcátka samotný homologaci nemaj, za ty prachy poaráda kup... :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: sob 11. úno 2017 16:51:06 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Hasha píše:
Jako pěkně se takhle vydělává....1500 za něco, co seženeš za polovinu:
http://www.ebay.com/itm/LED-INTEGRATED- ... ri&vxp=mtr

Je to klasika Čína. Provedení bych nečekal nic extra. Zrcátka taky budu kupovat nové a taky bych chtěl s intergrovanými blinkry...ale počkám si na veletrh a kouknu tam. Přece jenom na fotkách všechno vypadá lépe.

to sice jo, ale bez urážky, když budeš číst pořádně, jde mi o to, aby měli homologaci, abych to nemusel řešit ani s policajtama ani s na stk. všechno, co jsem na motorce měnil, tak homologaci má(výfuk, přední i zadní blinkry), tak to neskazím teď zrcátkama, tyhle s Číny homologaci nemaj, a to nemusím vyvíjet snahu a něco složitě objednávat z ebaye za výsledných 700,-kč, ale můžu si je tady přes jednoho prodejce rovnou koupit osobně za 800,-kč..., takže nic novýho...
tyhle na který jsem nahodil odkaz jsou od firmy BIke-IT, tudíž žádná čína a mají homologaci a to mi za jednou tolik stojí, taky nechci něco co za tejden uklepu a když ne, tak v tom díky vibracím nebude nic vidět..., jinak s výstavou to je dobrej nápad, taky tam jedu a ten necelej měsíc už klidně taky počkám...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: sob 11. úno 2017 20:45:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
Marcelus píše:
jinak pro pobavení, na co jsem přišel tenhle tejden-tímhle problémem, i když přesně opačným, trpěj sportovní zrcátka od Barracudy za 3.800,-kč, tedy homologaci má za tyhle směšný prachy pouze blinkr a díky malý velikosti zrcátka, zrcátka samotný homologaci nemaj, za ty prachy poaráda kup... :-)


Ať žije barracuda, to se fakt vyplatí :confused: :rotfl: :confused:

Supr by bylo koupit origo starší zrcátka třeba z fároše od 08, ale jsou za nesmysl. Jinak ohledně té homologace... teď pro mě taky aktuální téma. Už nemám SV, ale fároše a rozhodl jsem se origo pěkné kapoty uschovat do krabic. Nakoupil jsem lamináty, dávám do toho homolog. čočku pro motorku s potkávacím i dálkovým světlem, dozadu jde taky jiné světlo (homologované) a jsem zvědav, jestli to bude někdo řešit. Láká mě s tím jít na technickou, co na to soudruzi řeknou. Mělo by to vše splňovat. Tedy... pokud někoho nenapadne hledat Ečko na laminátech :-D Ale budou v laku a barvě dle TP, tak snad by to šlo. Má někdo zkušenost s něčím podobným?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pon 13. úno 2017 10:32:39 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
hOOrNeT píše:
Marcelus píše:
jinak pro pobavení, na co jsem přišel tenhle tejden-tímhle problémem, i když přesně opačným, trpěj sportovní zrcátka od Barracudy za 3.800,-kč, tedy homologaci má za tyhle směšný prachy pouze blinkr a díky malý velikosti zrcátka, zrcátka samotný homologaci nemaj, za ty prachy poaráda kup... :-)


Ať žije barracuda, to se fakt vyplatí :confused: :rotfl: :confused:

Supr by bylo koupit origo starší zrcátka třeba z fároše od 08, ale jsou za nesmysl. Jinak ohledně té homologace... teď pro mě taky aktuální téma. Už nemám SV, ale fároše a rozhodl jsem se origo pěkné kapoty uschovat do krabic. Nakoupil jsem lamináty, dávám do toho homolog. čočku pro motorku s potkávacím i dálkovým světlem, dozadu jde taky jiné světlo (homologované) a jsem zvědav, jestli to bude někdo řešit. Láká mě s tím jít na technickou, co na to soudruzi řeknou. Mělo by to vše splňovat. Tedy... pokud někoho nenapadne hledat Ečko na laminátech :-D Ale budou v laku a barvě dle TP, tak snad by to šlo. Má někdo zkušenost s něčím podobným?

tak toho bych se přesně bál - jestli bys tam měl origo světla, tak bych strach neměl a věřil že to projde, ale pokud tam budeš mít nějakou čočku i když s homologací, tak si myslím že je to přesně přivede na nápad, že kapoty origo nejsou, tudíž budou hledat homologaci, ale uvidíš..., já už tohle právě nehodlám riskovat, takže všechno raději s homologací...já mám teda opačnej problém proč řeším zrkátka s blinkrama, blinkry maj homologací, ovšem z předního pohledu, díky utopení v kapotách, nikoho ani nenapadne, že vyhazuju blinkr..., tudíž čistě kvůli pocitu bezpečnosti.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pon 13. úno 2017 10:50:10 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
no jo, nenadělám nic. S origo kapotama už jezdit nechci. Rád navštívím drom a byla by škoda je zničit. Proto jsem zvolil lamináty s homolog. světly. Věřím, že štěstí přeje připraveným a když budou lamináty, tak se padat nebude :D

K té čočce. Třeba ducati to tak má od série. Tak si říkám, že na silnici by chlupatý prudit neměli a co se týče STK, přinejhorším to přestrojím do origa, ale je to na celé odpoledne :roll:
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pon 13. úno 2017 18:59:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. kvě 2014 22:41:01
Příspěvky: 162
Nevím,ale chlupatý na silnici prohlédnou fotky z STK a mají Tě. Když vzhled nebude souhlasit,budou se dožadovat vysvětlení...

Edit: na dotaz Stafflika jsem ověřil u cajta a vyvrátil mi to. Na silnici data z STK nevidí a ani neví,že by se to mělo v dohledné době změnit. Je prý na něm,jak posoudí úpravy a jak je bude řešit. Prý jsou benga u nás dost benevolentní,na rozdíl od rakušáků nebo němců. Nesmí to mít ostré hrany a jinak se snažej neprudit.
Sám jsem byl uveden v omyl,omlouvám se za šíření poplašné zprávy... :scratch:


Naposledy upravil ronny dne úte 14. úno 2017 23:58:37, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pon 13. úno 2017 21:08:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Benga si prohlidnou fotky z STK....... Hele to máš podloženy, nebo je to tvuj dohad? Jak si přišel na to že by si policajti prohliželi fotky z STK???? :scratch:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: pon 13. úno 2017 22:19:19 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
nereste tu sakra stka
a neodchylujte se od tematu

vi nekdo jak ty zrcatka opravdu realne svitej? celkem by se mi libilo se zbavit prednich blinkru

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: úte 14. úno 2017 8:55:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
benga nemají online přístup k fotkám z stk. A když tak co... máš aftermarket kapotu. Nebo na starou fábii v hodnotě 40tis kupuješ taky origo přední nárazník, když s tím někde ťukneš? Nebudu řešit.

Shark - vím o jedněch z číny https://www.aliexpress.com/item-img/BLACK-LED-TURN-SIGNALS-REARVIEW-SIDE-MIRRORS-FOR-HONDA-CBR-250-600-1000-RR-F3-F4/32300242615.html?spm=2114.10010108.1000017.4.90Z5Ov#, co svítí hezky. Majitel si to pochvaloval. Ale velkou slabinou u nich je právě plastová patka, za kterou to šroubuješ k mašině. To upadne jen o to v garáži bouchneš loktem. Leda tu patku dobastlit si sám, pevnější. Otázkou je, zda-li to půjde.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: stř 15. úno 2017 16:03:11 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
tak jsem se ptal prodejce a i tyto zrcátka od firmy BIKE-IT, (Anglie), mají plastové jak ramínko, tak patku na přimontování..., takže leda doufat, že to bude z kvalitnějšího plastu a nepraskne to..., tudíž jediná vyýhoda oproti těm čínským zůstává ta homologace.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: stř 15. úno 2017 20:56:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
leda zkusit co ta plastová patka vydrží. Ale znáš to. Když zadrhneš ramenem např. v garáži o origo zrcátko, tak se v klidu sklopí a nic se neděje. Jestli tohle v tu chvíli praskne, tak :banghead: Nebo vyfrézovat ty patky z duralu, tvarově nevypadají tak hrozně


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: čtv 16. úno 2017 12:44:16 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
tady jsou přímo na stejný motorce a i u toho úchytu to vypadá dobře, takže já do nich asi pujdu.


Přílohy:
maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg [ 127.77 KiB | Zobrazeno 9203 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zrcátka s blinkry
Nový příspěvekNapsal: čtv 16. úno 2017 12:49:10 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
tady dokonce nějakej frajer nabastlil zrcátka z gsx-r na svéčko, ale podle mně to nevypadá moc dobře, jsou velký, ale hlavně to muselo bejt práce, musel to podle mně nabastlit na původní ramínka, protože tyhle originály nejsou.
http://www.svrider.com/forum/showthread.php?p=1590539


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz