Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je čtv 28. bře 2024 12:19:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 08. srp 2016 15:00:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
miki83 píše:
Dneska první delší vyjíždka na SV a můžu vám říct :yahoo: Jsem nadšený, je to brutální stroj. :o :lol:

no brutalni jak se to veme, ale hlavne ze se libi :-)

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 08. srp 2016 19:59:41 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 15. črc 2016 19:56:12
Příspěvky: 49
shark píše:
miki83 píše:
Dneska první delší vyjíždka na SV a můžu vám říct :yahoo: Jsem nadšený, je to brutální stroj. :o :lol:

no brutalni jak se to veme, ale hlavne ze se libi :-)

Po Suzuki GSR určitě ;) , je to první dvouvál a pro mě je super,samo že jsou lepší. Nebudeme si nic nalhávat, ale já jsem spokojenej.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2019 22:01:18 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis 2017 20:01:33
Příspěvky: 7
Ahoj, tak abych se taky představila. Já se narodila asi bez talentu a dědičných předpokladů na nic, doma mě nic neučili a k ničemu nevedli, atak když už jsem se rozhodla něco dělat, přišlo to vždy z čista jasna, ať už to bylo lezení, létání nebo třeba ježdění a další pestré zbroje proti každodenní šedi. Do mně prostě vjede shůry blesk a cvak - brácho, oprav toho pincka v garáži. Vůbec jsem s tím nepočítala, ale fík byl na jaře opravdu pojízdný a tak nějak připraven. Motorismus i stroje obecně miluju, ale na motorce jsem ještě nejela =) Za rok jsem měla papíry v kapse, SV650S K4 v garáži a od té doby nadšeně drandím česko slovensko polsko rakouské cesty. Za pár měsíců přibyla do garáže i K3. V nejbližší možné době, kdy situace dovolí, chci endurko, koukám po DRZ-400 nebo holčičím bávu, ale kdoví, co ještě sedne do ruky.. SV z domu nepůjde, silničku si nechám, zatím mě V-Twin baví. Navíc jsem se na ni naučila hromadu údržby, abych nemusela s prkotinama pořád někam na servis, což je pro mě dost pohodlné, mám přehled o stavu stroje. Na SV se mi líbí charakter motoru, stříbrný rám a zadní ledky. Mám tu holku ráda celou =) Pokud by někdo doporučil servis v okolí Frýdku-Místku, budu ráda. Aktuálně nemám kde přezouvat a na podzim budu chtít zkontrolovat rozvody a změřit ventily..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 13. bře 2019 0:00:52 
Offline
nováček

Registrován: sob 09. bře 2019 20:37:51
Příspěvky: 1
Ahoj, zdravím všechny. (jsem slíbila, že tady napíši, tak držím slovo :grin: )
Jmenuju se Iveta a SV 650S mám už 6 let. Jelikož jsem malého vzrůstu, tak ji mám sníženou a dokonce mám vydlabané sedlo :-)
Prostě moto na míru : lovebike : Už jsme spolu hodně zažily.
Letos jsem ostuda, ještě jsem nevyjela :roll: , ale už se na tom pracuje, už probíhá jarní údržba a poladění :-)
Tak se budu těšit, že se někde potkáme.
Přeji spoustu šťastných km a kolama dolu : motosmileV :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 13. bře 2019 8:45:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Čus ,vítáme vás. : motosmile :

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 9:32:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. úno 2019 12:24:44
Příspěvky: 29
Bydliště: Odolena Voda
Čaues, taky se přidávám s pozdravem :wave:
SVéčko mám třetí rok a máme za sebou cca 40.000km, kupoval jsem ho se 43 (bůhví jestli :lol: ), momentálně útočím na 82 tisíc. za tu dobu jsem vyměnil vesměs základní věci,gumy, filtry, náplně, brzdy apod...jednou teda magnetickej kroužek tachometru, ale ten posrali při přezouvání v servise. Letos po sezóně bych chtěl kouknout na rozvod a ventily (i když nic z toho ještě není slyšet - naštěstí). Každopádně nejsem žádnej super mechanik, takže budu pročítat a pročítat zdejší články.
Musím říct, že oproti předchozím motorkám je to fakt pracant. Bydlím v Odolene Vodě, ale pracuju v Praze, takže v sezóně jezdím do práce na moto. Líbí se mi na ní, že po městě je to pohodička a když se chce člověk vyblbnout, tak to taky jde.
Občas s kamarády vyjíždíme i na okruhy, Brno, teď budeme mít Most (Dycky!) a samozřejmě moje blízká Sosnová, popř. Vysoké Mýto. Po okruzích - hlavně v Brně, ji vždycky prodávám :D ten chybějící výkon u 650 je fakt znát, kor když ostatní mají šílenosti a já, aby mi moc neutekli ji musím držet neustále pod krkem :lol: pak si ale člověk uvědomí, kde jezdí v 90% času a zase se uklidním :grin:
Jinak vyjíždím celkem často po republice, takže budu sledovat fóra vyjížděk, popř. pokud je někdo z okolí, ať se klidně ozve, už je krásně a rád poznám někoho s SV a pokecám.. ;) světe div se, ale na to, jak je to rozšířená motorka, široko daleko ve svým okolí nemám na SV nikoho. :roll:

Takže se těším a snad mi klapne ten sraz :hello:

Mějte se skvěle a kolama dolů!!!

_________________
Fichtl 21>Loncin SM250>Cagiva Canyon 600>Suzuki SV650s(Koza)>Suzuki GSX-R750 K7+Yamaha YZ250(splašená sekačka)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 05. dub 2019 20:32:08 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 04. led 2016 15:07:33
Příspěvky: 328
Bydliště: Letohrad
Vítej, hezký článek :) Ať ti slouží pěkně :)

_________________
Sůza: SV1000S K3, vínová, GSXR předek, 320mm kotouče, R6 třmeny/pumpa, PC V + QS, vačky -1 do předstihu
Zůza: SV1000S Kx, červená, GSXR předek, 320mm kotouče, R1 třmeny, RCS17 pumpa, Öhlins SU303 tlumič, Ignijet 12D jednotka, M4 svody


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 24. kvě 2019 19:30:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. kvě 2019 18:49:34
Příspěvky: 16
Ahoj vsichni milovnici esvecek. Po trech srazich v Humpolci a dvou Krivonoskach mne prestalo bavit uzivat si jizdu jenom jako batuzek. Prvni cesta vedla ke koupi Suzuki GN 125, aby se zjistilo, jestli po 30 letech za volantem dokazu ovladat pouze dve kola..joo slo to. Trpelivy osobni ucitel mne presvedcil, ze to pujde, takze druha cesta vedla do motoskoly. Par hodin na cvicisti a sup ke zkouskam. Proslo mi to na prvni pokus, bohuzel jen omezenka A2. Takze treti cesta, hledani motorky, ktera by se mi libila, byla uskrcena, z ktere bych dosahla nohama na zem a ktera by vypadala jako velka...Povedlo se! A tak jsem se stala majitelkou Suzuki SV 650S - jmenuje se Jeff. Zatim na mne ceka u Rasicka v garazi, a uz se nemuzu dockat, az s nim poprve vyjedeme do sveta. Zdravim vsechny Ivca


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 25. kvě 2019 1:15:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. kvě 2014 22:41:01
Příspěvky: 162
Vítej Ivčo, po 3 Humpikách a 2 Křivonoskách už jsi vlastně stará(mladá) známá. Ať Ti Jeff dělá jen samou radost :yahoo:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 07. čer 2019 22:31:56 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 05. čer 2019 10:43:05
Příspěvky: 10
Ahoj vespolek. Moje láska k jedné stopě začala nepojízdnym stadionem u nás na chatě v garáži. Jako malej smrad jsem ho oblejzal zleva zprava. V 14 jsem ukecal pantátu a jelo se pro pařeza. Ta volnost a vůně oktanové štávy se mi zadřela pod kůži. S postupující věkem docházelo k obměně vozového parku,simson,čz 175,jawa 250 a nakonec MZ 250,což byla na dlouhou dobu topka. Pak se otevřeli hranice a začal ráj. CB 500,XJ Diverze,CBR 600,CBR 1000 F a nakonec Fároš. Top stroj, mladej, nesmrtelnej...no začínalo jít o hubu. Došlo mi,že timhle tempem se zabiju a po zralé úvaze jsem k tomu pořídil DR 600 na vyblbnutí v terénu. Tím se mi otevřel nový svět jedné stopy. DRko bylo těžký,tak se začlo hledat něco lehkýho a dravýho. CR 125,pak CR 500 a nakonec RM 250. Jetej soutěžák z mistrovství dojčlandu od mistra Kurtze. Vždy po sezóně prodával svoji jetou,no koupil jsem jich od něj 6. Fároš a RM byl dvojblok co nikdo neprostřelil,život se užíval plnými doušky,eden na zemi... a do toho mi vstoupila žena,děti,bydlení...prostě KONEC. Po mojí 40 za mnou přišel mladší bratr,že by chtěl koupit GSXR a takhle na rychlo nemůže udat svoji starou motorku,jestli mu nepůjčím lowe a do zástavy si nevezmu mašinu. A tak se mi ocitlo v garáži SV 650S,láska na druhej pohled a začala se psát nová epizoda mého moto života. Varianta 650SF je podle mě nejhezčí motorka co jsem kdy viděl,snad jen SV 1000SZ ...Krizi středního věku překonávám s milenkou,kterou žena tiše toleruje


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 11. čer 2019 18:28:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. úno 2019 12:24:44
Příspěvky: 29
Bydliště: Odolena Voda
Dobře napsáno :D :D

_________________
Fichtl 21>Loncin SM250>Cagiva Canyon 600>Suzuki SV650s(Koza)>Suzuki GSX-R750 K7+Yamaha YZ250(splašená sekačka)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 07. úno 2020 12:37:16 
Offline
nováček

Registrován: pát 07. úno 2020 12:00:54
Příspěvky: 9
Čau SVčkářky a SVčkáři,
měl jsem před lety pár motorek, pak přišly horší časy...
Sice jsem se občas na něčem povozil, ale abstinenční příznaky už byly nesnesitelné.
Věděl jsem, že už nechci celokapotované čtyřválce, jako jsem míval, sen byl Monster S2R. Jenže po nastudování dostupných informací jsem seznal, že Ducati je sice krásná a skvěle jede, ale potřebuje častou a ne zrovna levnou péči. Jelikož nejsem vůbec spořivý typ, nechtěl jsem si pořizovat kasičku. Kamarád, který duc vlastní a servisuje, mě v tom utvrdil a k mému překvapení mi dal tip: Suzuki SV. Nikdy totiž neměl pro japonce uznání. SV jsem znal, ale nikdy nezkusil, takže jsem chvíli hledal informace a bylo rozhodnuto.
Děkuji za toto fórum, to pomohlo výrazně!

Tak jsem se v listopadu na první dobrou jel na jednu podívat, byla kousek od baráku .... a domů už jsem se vracel na ní.
Je to 1000S, 2005, koupená v čr, nenašel jsem jedinou známku po havárii, koncovky LeoVince (super!!!), KN filtr, padáky, rolny na kyvce, jinak netknutý originál.... a ještě ke všemu červená! Detaily jako špatná přední pneu a destičky už jsou v řešení.
Koupil jsem si jí k padesátým narozeninám, na tachometru má 50tkm a můj plán je nalítat na ní dalších padesát.


Přílohy:
DSCN6346 (2).JPG
DSCN6346 (2).JPG [ 632.77 KiB | Zobrazeno 7925 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 07. úno 2020 17:57:10 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2013 21:38:01
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlínský kraj
Vitej mezi SVckari. Vypada fakt pekne! Tech 100000 km je v pohode. Znamy mel na tomto motoru jeste vetsi najezd a uplne bez problemu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 07. úno 2020 20:41:49 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 19. čer 2010 12:50:42
Příspěvky: 567
Bydliště: hradec kralove
yahoďák píše:
Čau SVčkářky a SVčkáři,
měl jsem před lety pár motorek, pak přišly horší časy...
Sice jsem se občas na něčem povozil, ale abstinenční příznaky už byly nesnesitelné.
Věděl jsem, že už nechci celokapotované čtyřválce, jako jsem míval, sen byl Monster S2R. Jenže po nastudování dostupných informací jsem seznal, že Ducati je sice krásná a skvěle jede, ale potřebuje častou a ne zrovna levnou péči. Jelikož nejsem vůbec spořivý typ, nechtěl jsem si pořizovat kasičku. Kamarád, který duc vlastní a servisuje, mě v tom utvrdil a k mému překvapení mi dal tip: Suzuki SV. Nikdy totiž neměl pro japonce uznání. SV jsem znal, ale nikdy nezkusil, takže jsem chvíli hledal informace a bylo rozhodnuto.
Děkuji za toto fórum, to pomohlo výrazně!

Tak jsem se v listopadu na první dobrou jel na jednu podívat, byla kousek od baráku .... a domů už jsem se vracel na ní.
Je to 1000S, 2005, koupená v čr, nenašel jsem jedinou známku po havárii, koncovky LeoVince (super!!!), KN filtr, padáky, rolny na kyvce, jinak netknutý originál.... a ještě ke všemu červená! Detaily jako špatná přední pneu a destičky už jsou v řešení.
Koupil jsem si jí k padesátým narozeninám, na tachometru má 50tkm a můj plán je nalítat na ní dalších padesát.

http://www.suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=3619


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 08. úno 2020 8:57:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. bře 2011 0:14:59
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Tak teda vítej, ať litránek dobře slouží a jede furt po kolech. Doufám, že se zařadíš do kolony, až pofrčíme (nejen) otevřít sezonu...

_________________
BlahoSlaVeni budiž SV


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 10. úno 2020 17:00:46 
Offline
nováček

Registrován: pát 07. úno 2020 12:00:54
Příspěvky: 9
dík za přivítání a upřesnění roku , takže mám 2004 a 2005 první registrace v tp... nevadí i tak jí mám rád.
S tím přidáním se k vyjížďce nic neslibuju, jsem na tom bídně s časem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz