Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je úte 19. bře 2019 23:22:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 08. srp 2016 15:00:00 
Administrátor

miki83 píše:
Dneska první delší vyjíždka na SV a můžu vám říct :yahoo: Jsem nadšený, je to brutální stroj. :o :lol:

no brutalni jak se to veme, ale hlavne ze se libi :-)

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 08. srp 2016 19:59:41 
záklaďák

shark píše:
miki83 píše:
Dneska první delší vyjíždka na SV a můžu vám říct :yahoo: Jsem nadšený, je to brutální stroj. :o :lol:

no brutalni jak se to veme, ale hlavne ze se libi :-)

Po Suzuki GSR určitě ;) , je to první dvouvál a pro mě je super,samo že jsou lepší. Nebudeme si nic nalhávat, ale já jsem spokojenej.

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2019 22:01:18 
nováček

Ahoj, tak abych se taky představila. Já se narodila asi bez talentu a dědičných předpokladů na nic, doma mě nic neučili a k ničemu nevedli, atak když už jsem se rozhodla něco dělat, přišlo to vždy z čista jasna, ať už to bylo lezení, létání nebo třeba ježdění a další pestré zbroje proti každodenní šedi. Do mně prostě vjede shůry blesk a cvak - brácho, oprav toho pincka v garáži. Vůbec jsem s tím nepočítala, ale fík byl na jaře opravdu pojízdný a tak nějak připraven. Motorismus i stroje obecně miluju, ale na motorce jsem ještě nejela =) Za rok jsem měla papíry v kapse, SV650S K4 v garáži a od té doby nadšeně drandím česko slovensko polsko rakouské cesty. Za pár měsíců přibyla do garáže i K3. V nejbližší možné době, kdy situace dovolí, chci endurko, koukám po DRZ-400 nebo holčičím bávu, ale kdoví, co ještě sedne do ruky.. SV z domu nepůjde, silničku si nechám, zatím mě V-Twin baví. Navíc jsem se na ni naučila hromadu údržby, abych nemusela s prkotinama pořád někam na servis, což je pro mě dost pohodlné, mám přehled o stavu stroje. Na SV se mi líbí charakter motoru, stříbrný rám a zadní ledky. Mám tu holku ráda celou =) Pokud by někdo doporučil servis v okolí Frýdku-Místku, budu ráda. Aktuálně nemám kde přezouvat a na podzim budu chtít zkontrolovat rozvody a změřit ventily..

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 13. bře 2019 0:00:52 
nováček

Ahoj, zdravím všechny. (jsem slíbila, že tady napíši, tak držím slovo :grin: )
Jmenuju se Iveta a SV 650S mám už 6 let. Jelikož jsem malého vzrůstu, tak ji mám sníženou a dokonce mám vydlabané sedlo :-)
Prostě moto na míru : lovebike : Už jsme spolu hodně zažily.
Letos jsem ostuda, ještě jsem nevyjela :roll: , ale už se na tom pracuje, už probíhá jarní údržba a poladění :-)
Tak se budu těšit, že se někde potkáme.
Přeji spoustu šťastných km a kolama dolu : motosmileV :

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 13. bře 2019 8:45:50 
záklaďák

Čus ,vítáme vás. : motosmile :

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]